עיצוב האנייה יבוצע על ידי האמן הספרדי זוכה הפרסים אדוארדו אראנז בראבו, עיטור האנייה יהיה ליצירה הגדולה ביותר של האמן, תרתי משמע. הEncore תהיה לאנייה הרביעית בסדרת אניות ה Breakaway Plus.

לצפיה בסרטון

אראנז בראבו משתייך לזרם האמנות המופשטת ויצירותיו מוצגות במוזאונים ותערוכות בכל רחבי העולם. עבודותיו נחשבות לפורצות דרך מבחינת הגישה והחזון היחודיי המובילי את יצירתו. האמן הספרדי שלל פרסים ונבחר להיות מבין שלושת האמנים שנבחרו לייצג את המשחקים האולימפיים בברצלונה ב-1992.

“נורוויג'ין קרוז ליין היא חברה חדשנית ומובילת דרך בעיצוב המרשים של אניותיה”, אמר אדוארדו אראנז בראבו. “זוהי זכות עבורי שנבחרתי לעצב את האנייה ולבטא בדרך זו את אהבתי האינסופית לים ולברצלונה מולדתי".

עבור פרנק דל ריו, נשיא ומנכ”ל נורוויג'ין קרוז ליין אחזקות, היה זה חשוב ביותר לבחור באמן המוכשר, לאחר שכבר שנים רבות נחשב ל"מעריץ אדוק" של הצייר. חיבתו של דל ריו לאמנות היא זו אשר הובילה אותו לאצור יצירות בשווי מיליוני דולרים על סיפון אניות החברה. "יצירותיו של אראנז בראבו מתחברות באופן מושלם לאווירה התוססת וליעדים המגוונים באזור הקאריביים שאנייתנו החדשה Encore תבקר בהן בשנה הבאה" אמר דל ריו.

ה Norwegian Encore אשר נבנית במספנות מאייר וורפט בפפנבורג, גרמניה, תהיה ה-17 במספר להצטרף לצי החברה, וכמו כן הרביעית והאחרונה שתסגור את סדרת אונייות Breakaway Plus היוקרתית. העיצוב המיוחד של האניה יכלול קירות זכוכית מיוחדים לאורך טרקליני האירוח, המציעים לאורחי האנייה לחוות את האוקיינוסים והימים באופן בלתי אמצעי. כמו כן, עיצוב מודרני ויוקרתי מבטיח חוויית אירוח מפנקת, לצד שירות ברמה הגבוהה ביותר, בידור, מבחר קולינארי בין מסעדות קונספט ייחודיות, אתרי ספא ומגוון פעילויות לכל המשפחה. האנייה המיועדת לכ-4,000 נוסעים, תשקול כ -167,800 טון ותהיה לאנייה האחרונה מהסדרה המוצלחת ביותר בתולדות נורוויג'ין קרוז ליין.

ה Encore תפליג מידי יום ראשון במסלול בן שבעה ימים לאיים הקריביים מנמל מיאמי.

חברת ההפלגות המובילה נורוויג'ן קרוז ליין (NCL) בעלת היסטוריה בת 50 שנה של פריצות דרך ושבירת גבולות בענף השייט הבינלאומי. NCL גאה בתפיסה המהפכנית שלה כלפי חוויית השייט בעידן החדש והיא מציעה לאורחים את החופש והגמישות לעצב את הנופש המושלמת שלהם, בלוח הזמנים שלהם ובהתאמה אישית. החברה מזמינה את האורחים ליהנות מחופשת שייט רגועה בסגנון אתר נופש, בכמה מן האוניות החדשות והחדישות ביותר בים, עם מגוון אפשרויות לינה, כולל The Haven, מתחם סוויטות יוקרתי, מסעדות ובריכות פרטיות, שירות קונסיירז' ושירות אישי.

לאחרונה, זכתה החברה בתואר "חברת ההפלגות המובילה באירופה" בשנה התשיעית ברציפות, "חברת ההפלגות המובילה בקריביים" בפעם החמישית ו"חברת אוניות השייט הגדולות המובילה בעולם" בשנה החמישית ברצף, בפרסי World Travel Awards. NCL תשיק שתי אוניות חדשות ממדור "Breakaway Plus" במהלך שנת 2019 וכן הוזמנו ארבע אוניות נוספות לתחילת שנת 2022, עם אופציה להשיק עוד שתי אוניות ב-2026 ו-2027.