מתחם המיני גולף החדש, אשר פועל במתחם סגור, מעוצב כ"אי הפיראטים". המתחם, המשתרע על שטח של כ- 250 מ"ר, מציע חוויה של משחק גולף - בתוך סיפור מסע של ספינת פיראטים, המובילה את המשתתפים במסלול הרפתקאות רב חושי. ההרפתקה, המתחילה במסע בבטן האוניה, ממשיכה בהיתקלות בתלאות שונות בדרך: כרישים עתירי שיניים, אוניית מלחמה המפציצה בתותחיה את הפיראטים, מפלצת ים אימתנית, שודדים, מערת גולגלות מסוכנת, מערת מטמון עמוסת אוצרות, ועוד...

 

חוויית המשחק מתעצמת עם הרכבת משקפי תלת מימד, הממחישים את "הסכנות" שבדרך. המסלול צבוע בצבעים זוהרים והדמויות לאורך הדרך "מזהות" את המשתתפים באמצעות חיישנים מיוחדים – ומדברות, מזהירות ושרות.

 

אטרקציית המיני גולף מתאימה לילדים מגיל 5.

 

פארק GAME ZONE מציע גם:  חוויית סימולאטור מטלטלת ברכבת חלל, רכבת הרים, צוללת ועוד. המתקן כולל מסך ענק - תלת מימד ותכניות שמע, הפועלות במקביל לסיבובים, טלטלות ו"זעזועים" של מתקן הסימולאטור, מתחם מיני באולינג ייחודי המתאים לילדים מגיל 4 ומאפשר משחק משותף של כל בני המשפחה,  מתחם ג'ימבורי בשתי קומות: קומה ראשונה לקטנטנים, ובה: בריכת כדורים, מנהרות צבעוניות וקוביות, וקומה שנייה ובה מתקנים לילדים הגדולים – שקי אגרוף, טרמפולינות ועוד,  חדר תותחים: מתקן ייחודי הכולל 7 תותחים היורים כדורי ספוג גדולים, אזור המשחקים האלקטרוניים: למעלה מ- 30 מכונות משחקים ומכונות פרסים, אשר מופעלות ע"י כרטיס מגנטי חכם. כל זכייה "נרשמת" בכרטיס, ובנקודות שנצברו ניתן לבחור בפרסים שונים כמו ממתקים, צעצועים, משחקים ועוד.

 

הפארק מציע גם בר אוכל, ממתקים, שתייה חמה וקרה ו שולחנות וכסאות, לנוחות ההורים והמלווים

 

שעות פתיחה

10:00 – 22:00 – כל ימות השבוע

מחירים: מיני גולף – 20 שקל למשחק ליחיד באמצע שבוע, ו- 25 שקל בסוף שבוע.

מיני באולינג – 12 שקל למשחק באמצע שבוע, ו15 שקל בסוף שבוע.

ג'מבורי – 25 שקל.

סימולטור – 35 – 45 שקל.

מכונות משחק – 1 – 5 שקל למשחק.

 

GAME ZONE ממוקם בתוך הסינמה סיטי בראשל"צ, ברח' ילדי טהרן 3. טל': 03-9412272

www.gamezones.co.il

 

צילום: יחסי ציבור

 

{loadposition google02}