קופיקס מונה כיום 32 סניפים הממוקמים ברחובות ראשיים בערים השונות וכן בקניונים, ואליהם יצטרפו כעת שלשה סניפים שייפתחו בתוך אוניברסיטה. ברשת מציינים כי מתחילת דרכה נתקלה קופיקס בהתנגדות לכניסתה למוסדות ציבור וזוהי פריצת דרך משמעותית עבור הרשת, שלאחרונה הצליחה גם לצלוח את מחסום הקניונים והשיקה סניפים בקניון הזהב בראשון לציון ובקניון רמלה.

הרשת בוחנת בימים אלה פתיחת סניפים נוספים במוסדות ציבור ברחבי הארץ ולדברי בעלי הרשת, כל מוסד ציבורי שיאפשר כניסה במחיר אטרקטיבי הוא אופציונאלי לפתיחת סניף. שלושת הסניפים שיפתחו באוניברסיטה ימוקמו בשלושה מבנים מרכזיים בקמפוס על מנת לאפשר נגישות גבוהה וזמינה לקהל הסטודנטים והמרצים. הסניפים יציעו את כל מגוון המוצרים של הרשת.
 
היקף המכירות היומי של רשת קופיקס עומד על כ -80,000 פריטים ביום, מדובר במוצרים הנמכרים בממוצע בכחצי מהמחיר המקובל בשוק, וחישוב קצר מעלה כי רשת קופיקס משאירה בכיסי הצרכנים למעלה מ-חצי מליון שקלים מדי יום. רשת קופיקס פתחה את סניפה הראשון ב-30 בספטמבר ברח' אבן גבירול בתל אביב. והיא מונה כיום 32 סניפים.

לאחרונה השיקה הרשת את סניפי "קופיקס בר" שנפתחו ברחוב לילינבלום בתל אביב ובשנקר בהרצליה ומציעים משקאות אלכוהול בחמישה שקלים. בסניפי הרשת מוצעים ללקוחות מגוון מוצרי מזון ושתיה כגון קפה, כריכים טריים טוסטים, מאפים טריים (מתוקים ומלוחים), גלידות, עוגות ועוגיות, שתייה קלה, מיצים ועוד, והכל במחיר אחיד וקבוע של 5 שקלים בלבד.

ברשת קופיקס שותפים היזם אבי כץ, מייסד קבוצתBEE קמעונאות, נשיא ומייסד קרן הגשמה, (קרן ההשקעות הקבוצתיות הגדולה בישראל), יו"ר הרשת גיל אונגר, בני פרקש, עו"ד חנן שמש ואשת העסקים חגית שינובר.