מוצרים אלו מהווים חדשנות נוספת של 'מעדנות', שהייתה הראשונה להציע פיצות עם 100% גבינה אמיתית. כמו כן, מעדנות השיקה באוקטובר האחרון סדרת עוגות להכנה ביתית וכיום מובילה את הקטגוריה.

המוצרים החדשים של מעדנות:

עוגת קראנץ שמרים קרמל מלוח

קרמל מלוח הוא טעם טרנדי בשנים האחרונות, המציג ניגודיות מעניינת בין מתוק למלוח ומככב בהשקות במגוון רחב של קטגוריות, בדגש על עולמות המתוקים. לאור הפופולאריות הגוברת לקרמל מלוח בקולינריה הישראלית, מתבקש היה שזה יהיה הטעם הבא בסדרת העוגות של מעדנות.

בדומה ליתר העוגות בסדרה, גם העוגה החדשה משלבת בין שני עולמות: מחד, נגישה ומהירת הכנה, ומאידך מספקת חוויה של אפייה ביתית- חום, ניחוח אפייה מתפשט בבית, טריות, איכות וכמובן טעם משובח. רק להכניס לתנור למשך כ-20 דקות והעוגה מוכנה. כחודש בלבד לאחר ההשקה, מעדנות הצליחה לשלש את הקטגוריה, וכיום מובילה אותה עם 60% נתח שוק.

פיצה פוקצ'ה ביאנקה בזיליקום, עם 100% גבינה

פיצה ביאנקה, המוכרת גם בשם "פיצה לבנה" בשל השימוש ברוטב שמנת במקום רוטב עגבניות (שהינו נפוץ בקטגוריית הפיצות הקפואות), מתאימה גם לקהל צרכנים בוגר יותר, האוהב לגוון עם טעמים מיוחדים, במקביל לטעם המרגריטה הקלאסי והאהוב. מדובר על שילוב בין הפיצה הפופולרית של מעדנות לבצק הקריספי של פוקצ'ה, שניהם מגיעים היישר מהמטבח האיטלקי. רק להוציא מהמקפיא, לחמם בתנור ולהגיש! מעדנות מובילה את קטגוריית הפיצות הקפואות עם 58% נתח שוק והשקה זו הינה חדשנות נוספת בקטגוריה.