בבסיסו של קוניאק איכותי נמצאת האדמה ממנה הוא מגיע. איזור קוניאק ידוע, רובו ככולו, באיכות הקרקע והענבים הגדלים בו. מעטים יודעים שבתוך אזור קוניאק קיים אפלסיון נוסף בפני עצמו, גבוה יותר, הידוע בשם Fine Champagne. האזור הוכר על ידי ממשלת צרפת, כבר ב-1938, ונחשב לאיכותי ביותר באזור. הדובדבן שבקוניאק. כמו בקטגוריות משקה אחרות, סינגל מאלט לעומת וויסקי, טקילה 100 אחוז אגבה לעומת מיקסטו וכו', קוניאק מאפלסיון זה נחשב לארומטי והטוב ביותר. לב קוניאק ידוע בכל העולם כאזור בעל תנאים ייחודיים, מושלם לגידול ענבים. אדמת הגיר מקנה לענבים את הכמות המושלמת של מים, האבנים הלבנות שעל הקרקע שולחות את קרני השמש היישר לענבים.

מזג האוויר היציב והמתון בלב קוניאק, מקנה את התנאים המושלמים ליצירת קוניאק מושלם ומאוזן במיוחד. כל סדרת הקוניאק של רמי מרטן מיוצרת מענבים הגדלים בשני אזורי הגידול המוערכים ביותר במחוז קוניאק, גרנד שמפיין ופטיט שמפיין. אזורים אלו מכונים הלב של קוניאק, ומהם בלבד אפשר ליצר קוניאק בדרגת Fine Champagne Cognac.

ההשתבחות של או דה וי מאזורי גידול אלה אף "דורשת" תקופה ארוכה יותר של יישון. 

קוניאק מדרגת VS הנדרש על פי חוק יישון של שנתיים בלבד, מיושן בבית רמי מרטן בין 3 ל-10 שנים.

VSOP נדרש ליישון של 4 שנים, VSOP של רמי מרטן מיושן לתקופה של 4 עד 14 שנים.

דרגת XO מחייבת יישון של 6 שנים לפחות, XO של רמי מרטן מיושן לתקופות של 10 עד 37 שנים.

קר דה קוניאק הוא קוניאק חדש אותו מציגה רמי מרטן לעולם. זהו קוניאק עדין בטעם ועם זאת מורכב ביותר ופירותי להפליא. דגש לתזקיק האיכותי ביותר שיש בקוניאק, מהענבים הטובים ביותר מלב קוניאק. קר דה קוניאק הוא קוניאק המיועד למי שאוהב להתענג על איכות, זהו קוניאק עשיר בטעם וארומה, בעל רמזים של פירות קיץ בשלים ותחושה של עומק ואיכות. צבעו של קר דה קוניאק הוא זהוב ענברי, האף עצום בניחוחות מדהימים והטעם קטיפתי ועשיר. זוהי הנאה מושלמת, מרעננת וייחודית.

הבקבוק מגיע באריזה מהודרת ומושק לראשונה כעת בחנויות נבחרות בלבד, ולא ניתן להשיגו בדיוטי פרי.

רמי מרטן מיובא לישראל בלעדית על ידי חברת הכרם.

מחיר מומלץ לצרכן – 705 שקל ל – 700 מ"ל להשיג בחנויות המובחרות

צילום: שיר אדיבי

{loadposition google02}