אקטיב O2 הינו משקה מים מינרלים טהורים מהאלפים הבוואריים, המגיע בשלושה טעמי פירות טבעיים ומרעננים במיוחד: תפוח-קיווי, תפוז-לימון ותה לבן-אפרסק. המים מחוזקים בחמצן ובשלושה סוגי ויטמין B חיוניים.

משקה אקטיב O2 עם 50 מ"ג/ליטר של חמצן, מרווה ומרענן ומעניק לגוף נוזלים המכילים חמצן טבעי. המים עשויים מרכיבים טבעיים בלבד, דלי קלוריות, לא מוגזים וכשרים. מומלץ בעיקר לאחר מאמץ גופני או פעילות פיזית.

משקה אקטיב O2 מגיע בבקבוק אישי עם פקק ספורט נשלף, קל לפתיחה וסגירה, מצויד בממברנה ייחודית , אשר תוכנן במיוחד לשמירה על החמצן והטעם וכן על ההיגיינה של הפייה של הבקבוק.

לדברי גל סידס, סמנכ"לית השיווק של סידס: "אנו שמחים להביא לישראל בשורה חדשנית. המוצר ייחודי וזוכה להצלחה גדולה בעולם בכלל ובגרמניה בפרט, שם הוא מוביל את הקטגוריה. גרמניה נחשבת לשוק מאד מפותח בתחום, שיש הרבה מה ללמוד ממנו."

המותג אקטיב O2 בבעלות חברה גרמנית פרטית בשם Adelholzener Alpenquellen"" המציעה מי ריפוי, מים מינרליים ומשקאות קלים תחת המותגים Adelholzener"" ו- "Active O2". מקורם של המים בהיקוות גיאולוגית באלפים, שנוצרה בעידן הקרח ( לפני 25,000 שנה) אשר נקווים בה מים מאז ועד היום. היקוות זו מוגנת מפני איתני הטבע ע"י שכבת חימר בעובי 40 מטר כך שהמים נשאבים ישירות ממקור הנמצא כ- 140 מטר מתחת לשמורת טבע רחבת ידיים.

חברת 'סידס - רק הטוב ביותר', יבואנית ומשווקת מוצרי מזון איכותיים מכל העולם, ביניהם: שוקולד לינדט, חטיפי שוקולד מרס, תבליני מקורמיק ועוד.

www.sides.co.il

מחיר מומלץ לצרכן: בקבוק 500 מ"ל: 9 שקל

כשרות: רבנות ראשית

ניתן להשיג ברשת חנויות טיב טעם, עדן טבע מרקט, AM:PM,so good ובחנויות פרטיות

{loadposition google02}