קבוצת שולץ, המתמחה בשירותי הסעדה קיבלה זיכיון בלעדי להפעלת כלל שירותי ההסעדה בעיר הבה"דים המוקמת בנגב, החל מדצמבר 2014, לתקופה של 22 שנים. חברת שולץ תצייד את שבעת חדרי האוכל שבמקום וכן תעסיק 250 עובדים להפעלת מערך ההסעדה.

עיר הבה"דים , מוקמת בימים אלה בצומת הנגב שבדרום, על שטח של 1,600 דונם ותכלול שמונה בסיסי הדרכה (בה"דים) של צה"ל, הממוקמים כיום בצריפין. המקום ישמש למגורים ופעילות של כ-10,000 חיילים, אנשי סגל ועובדי צה"ל. מתחם ההסעדה במקום, יתפרס על פני שטח של 16,000 מ"ר ויכלול את המטבח המתקדם ואת חדרי האוכל.

במסגרת הזיכיון תהיה חברת שולץ האחראית הבלעדית על כל מערך ההסעדה, שיספק כ- 30,000 ארוחות ביום, שירותי קייטרינג לאירועים, טקסים ועוד, שיוכנו במטבח במקום. בנוסף, תנהל החברה חצר מזון, שתוקם בלב המרכז המסחרי במקום על שטח של כ- 1,000 מ"ר ותכלול סופר-מרקט, חנות נוחות, בתי קפה, מסעדות, קפיטריות וכו' כולל אחריות על השכרת השטחים לזכיינים.

לדברי ניר שולץ, מבעלי קייטרינג שולץ: "המטבח יופעל בשיטות הבישול המתקדמות ותחת תקנות איכות ובטיחות המזון, תוך דגש על איכות המוצר והשירות לחיילים. מגוון שירותי ההסעדה שיסופקו לחיילים יהיו מגוונים ויכללו מזון איכותי, טרי ובריא שיוכן במקום על בסיס יומיומי. אנו רואים חשיבות עליונה בשמירה על איכויות גבוהות ומנות מגוונות לחיילי צה"ל היקרים לליבנו ובטוחים כי ההפרטה תהווה שדרוג משמעותי ואבן דרך להמשך"

המחזור השנתי הצפוי בעיר הבה"דים הוא כ-80 מיליון שקל בשנה, אשר יהפוך את חברת שולץ לחברה הגדולה ביותר לאספקת שירותי הסעדה בישראל.

חברת שולץ הינה מהוותיקות ומהמקצועיות בשוק ההסעדה בישראל ובין לקוחותיה נמנים חברות וארגונים רבים ומובילים במשק ביניהם: אמדוקס, קומברס, טבע, סלקום, פרטנר, ביטוח ישיר, ישראכרט ועוד. חברת שולץ מספקת כ-100,000 ארוחות ביום ומעסיקה כ- 1,500 עובדים באתריה הפזורים ברחבי הארץ. החברה מגלגלת מחזור מכירות של כ 350 מיליון שקל בשנה.