במסגרתו הפעילות החדשה תעניק דיינרס  למחזיקי כרטיס האשראי מגוון הצעות תוכן והטבות משתנות בעולם הקולינרי.

במרכז המהלך לקוחות דיינרס יוכלו להנות מארוחה במחיר ארוחה עסקית במשך כל שעות היום כולל סופי שבוע בכ-40 מסעדות מובילות בכל רחבי הארץ - בהזמנת שתי מנות עיקריות לקוחות דיינרס יקבלו באותו המחיר מנה ראשונה וקינוח מתנה.

בין המסעדות המשתתפות בהטבה גם מסעדות שף מובילות ומסעדות כשרות ובהן - מסעדת שגב ארט, טייגר לילי, טאיזו, ג'ונתן פוד קלאב (המסעדה החדשה של רושפלד), ניתאן טאי, כדיתא, מיסטר ומיסס לי, פורטר אנד סאנס, ג'קו, אבאראג', בני הדייג, איטלקיה בפשפשים, ועוד.

לטובת המהלך השיווקי קולינרי גוייס גם ניב גלבוע אשר סייע בהמלצות על המסעדות המובילות, ולטובת העניין ביקר, בדק וצילם את המסעדות הנבחרות לסדרת סרטוני המלצות בו יוצגו מנות נבחרות ומשקאות בדומה לפינת הקולינריה של גלבוע ששידר בעבר בחדשות ערוץ 10.

הסרטים יעלו ברשתות החברתיות, בערוץ יוטיוב של דיינרס ובבלוג האוכל הפופולארי של ניב גלבוע.

בנוסף, לקראת המהלך דיינרס ישיקו את עמוד האינסטגרם של החברה שימש בין השאר את לקוחות החברה הלוקחים חלק בהטבה, ויתבקשו להעלות תכנים דיגיטליים בזמן אמת ולתייג את המסעדה בה הם מבקרים ולהשתתף בפעילויות שונות בדף. בנוסף, כחלק מהטמעת המהלך הקולינרי תציע דיינרס ללקוחותיה להשתתף באירועים פרטיים במסעדות שף מובילות.

דורון ספיר, מנכ"ל כאל ודיינרס אמר עם השקת הפעילות: "לדיינרס היסטוריה ארוכה עם העולם הקולינארי והוא כרטיס האשראי הראשון שהופק בעולם ונולד בדיינר בארה"ב, כאפשרות לתשלום בהקפה, ומכאן שמו – דיינרס. המיזם הקולינרי החדש והייחודי של דיינרס בישראל יאפשר ללקוחותינו להנות מארוחות במסעדות שף במחיר אטרקטיבי ויחזק את המותג בתחום המסעדנות בו צמח המותג. נמשיך לפעול להעשרת מגוון ההטבות על גבי כרטיס דיינרס ובכוונתנו להשיק מיזמים משמעותיים נוספים לטובת לקוחותינו".