זהו הסניף השני של רשת בורגרים בעיר אילת והוא נפתח בנוסף לסניף הקיים בטיילת, אשר פתוח בשבת. מיד לאחר החגים יחלו בשיפוץ הסניף בטיילת.

הסניף החדש משתרע על שטח של כ-100 מ"ר והוא כולל כ-40 מקומות ישיבת בפנים ובחוץ, על גבי מרפסת. הסניף מתאפיין בעיצוב חדשני ומודרני המאפיין את כל סניפי רשת בורגרים המתחדשים. בהקמת הסניף הושקעו כ-300 אלף שקלים.

פבלו פילוננקו ובוריס בלקין הם הזכיינים אשר יחנכו את הסניף החדש. השניים הינם תושבי העיר אילת.

שרון שפירא, סמנכ"ל שיווק בקבוצת BBB לה שייכת רשת בורגרים, מסר: "בשנים האחרונות, מאז רכשה קבוצת BBB את רשת בורגרים, עברה הרשת שינויים עמוקים, כולל השקת תפריט חדש, החליפה את ספקי הרשת ודאגה להתייעלות במחירי המוצרים, עשתה מיתוג מחדש החל מהלוגו וכלה בנראות הסניפים ופרשה על זכייניה ניהול תומך שהגדיל משמעותית את מחזוריהם".

עוד הוסיף שפירא: "אנו ממשיכים לפתח את הרשת ופתיחת סניף חדש ונוסף באילת מוכיחה כי כניסת BBB שינתה את אסטרטגיית קודמיה מפתיחת סניפים ומכירת זכיינות - לניהול, זכיינות ופיתוח הזכיינים והמיקומים הקיימים, ותוצאותיה נושאות פרי עבור הזכיינים שיכולים להעיד על השינוי שעברו".

שעות הפתיחה בסניף החדש הינם בימים א'-ה' 11:00-חצות, ביום ו' 11:00- שעה לפני כניסת השבת, במוצ"ש חצי שעה מצאת שבת עד חצות. ניתן להזמין משלוחים מהסניף לרחבי העיר אילת.