הסדרה החדשה כוללת מגוון רחב של 6 טעמים פופולאריים: מרק שעועית, מרק עדשים, מרק אפונה, מרק ברוקולי, מרק תירס ומרק כתום.  אופן ההכנה של המרקים פשוט: יש להוסיף מים, להביא לרתיחה ולבשל 10 דקות. את חלק מהמרקים ניתן לטחון, כאשר חלק מהמרקים מומלץ לטחון, כאשר הבחירה בידי הצרכן. סדרת המרקים החדשה מציעה מוצרים הקרובים ביותר למרק הביתי.

 

{loadposition google03}

 

כיום, המוצרים המוכנים היחידים הקיימים בשוק הם מרקי האבקות וסנפרוסט מביאה מוצר חדשני בקטגוריה הנשלטת ברובה על ידי האבקות ומציעה לצרכנים מוצר בלעדי המשלב את הירקות של סנפרוסט לצד ציר להכנת מרק.

 

לעומת מרקי האבקה, אשר נעדרים ברובם ערכים תזונתיים ומכילים בעיקר ירקות מיובשים, סדרת המרקים של סנפרוסט כוללת ירקות אמיתיים בעלי ערך תזונתי גבוה, הקרובה ביותר לירקות טריים. בנוסף, מקור הפחמימות בסדרת המרקים החדשה הוא מהירקות עצמם ומהסיבים התזונתיים, בניגוד למרקים היבשים בהם מקור הפחמימות מעמילנים מעובדים ומסמיכים. כמו כן, הערך הקלורי של מרקי סנפרוסט נמוך מאוד – נע בין 20 למרק ברוקולי ועד 56 קלוריות למרק שעועית (ל-100 גרם).

 

הודות לתהליך ההכנה הפשוט בו הצרכן נוטל חלק פעיל, זהו התוצר הקרוב ביותר למרק הביתי, כאשר הסדרה החדשה מציעה קטגוריה חדשה שאין לה מתחרים על המדף.

 

מחיר מומלץ לצרכן : 15.95-16.95 שקל לאריזה של 4-5 מנות

 

ניתן להשיג ברשתות השיווק ובחנויות המובחרות

 

צילום: ישראגרף 

 

{loadposition google02}