במסגרת תפקידו יוביל שפירא את פעילות המפעל שהפך למוביל שוק בתחומו ויהיה אחראי על השגת מספר יעדים בהם התייעלות מקצועית, צמצום וחסכון בעלויות תפעוליות, בניית מנגנוני בקרת ייצור, שיפור הקשר עם הקהילה והסביבה , בין השאר באמצעות הכנסה למעגל העבודה של עובדים בעלי מוגבלויות ושיפור המענה ללקוחות המפעל .

יובל שפירא הנו חבר קיבוץ עינת (דור שלישי), הנדסאי תעשיה וניהול, ביה"ס להנדסאים, אוניברסיטת תל-אביב. בין השנים 2005 עד 2011 ביצע מספר תפקידי ניהול, הקמה ובקרת תהליך בפרויקט הקמת קו הגז הטבעי בישראל. בשנים 2000 ועד 2005 עבד בתפקידי תפעול, תכנון והנדסת ייצור במפעל "כתר פלסטיק" ביקנעם.

חברת "עינת תעשיות מזון" מייצרת ומשווקת כריכים מוכנים ופירות מצוננים לרשתות הנוחות ומובילה שוק זה באמצעות המותגים "טרי על הדרך" ו"טרי בריא", ועושה שימוש בחומרי גלם איכותיים וטריים ביותר, תהליכי ייצור קפדניים המוסיפים לבטיחות המזון, לניקיונו ואיכותו, כל זאת יחד עם טעמים נפלאים, משביעים ומזינים. החברה הפכה בשנים האחרונות למתמחה בהפצה לחנויות הנוחות, מחזיקה מערך משאיות משולבות צינון ואחראית על הפצת מוצרי מזון של חברות מובילות בתעשיית המזון בישראל.

את פעילות היצוא הענפה של החברה ימשיך להוביל דני גביש. כמנכ"ל החברה משמש יהלי עתיר.

צילום: יחסי ציבור

{loadposition google02}