מכונת הקפה החדשה שמשיקה נספרסו בישראל, EXPERT, מציעה לאוהבי הקפה את האפשרות להוסיף מגע אישי לתערובות הקפה גרנד קרו של נספרסו, ולהתאים את מתכון הקפה בדיוק להעדפותיהם האישיות
expert15417

המכונה החדשה מאפשרת לכוון את טמפרטורת הקפה ואת גודל הספל בו הוא מוגש.בנוסף למכונה מנגנון חדש- מערכת מים חמים המופרדת מפתח הקפה, כך שיוצאים מים ללא משקעי קפה. המנגנון החדש מאפשר לראשונה להפיק קפה אמריקנו בספל גדול בלחיצת כפתור. מתכון אמריקנו כולל 25 מ"ל קפה בתוספת 125 מ"ל מים חמים ומתאים לספל קפה גדול בעל טעם מעודן השומר על אופי תערובת הקפה. מומלץ להכין אמריקנו עם כל אחת מתערובות הריסטרטו והאספרסו של נספרסו.

מעבר לחידושים הפונקציונליים, המכונה מציעה גם חדשנות עיצובית בהשראת עולם הבריסטה. העיצוב החדש מאפשר להצמיד את המכונה לקיר ולפנות על השיש במטבח מרחב עבודה קדמי גדול יותר. כפתורי המכונה מעוצבים כחוגות עגולות ומוארות, וניתן לבחור בקלות את המתכון הרצוי ואת הטמפרטורה. במכונה משולבים אלמנטים מאלומיניום, מגש הכוסות מתחבר במגנט שמאפשר להחליף גודל כוס בקלות.

מכונת הקפה אקספרט החדשה של נספרסו

4 מתכוני קפה- ריסטרטו (25 מ"ל), אספרסו (40 מ"ל), לונגו (100 מ"ל) וחדש- אמריקנו בלחיצת כפתור (25 מ"ל קפה, ו 125 מ"ל מים חמים).

* הגדרות טמפרטורה ב 3 מצבים- חמים, חם וחם מאוד

* לראשונה במכונות קפה ביתיות של נספרסו- פתח נפרד למים חמים.

* מגש כוסות מתחבר במגנט (מאפשר להחליף את גודל הכוס בקלות).

* ממשק אינטואיטיבי וקל לתפעול.

* כיבוי אוטומטי לאחר 9 דקות ללא שימוש

המכונה זמינה בשני דגמים- האחת EXPERT והשנייה Expert&Milk - הכוללת מקציף חלב מובנה להקצפה קטיפתית, המעוצב בנראות משלימה למכונה. שני הדגמים מוצעים בשני צבעים- שחור מאט ואפור אבן-פחם.


אקספרט 1180 שקלים
אקספרט אנד מילק 1680 שקלים

המכונה זמינה לרכישה באפליקציית של נספרסו, באתר www.nespresso.com 
בטלפון 2500*
בבוטיקים של Nespresso ברחבי הארץ
ובכל רשתות החשמל המובחרותנבנה על ידי Interserve, אחסון אתרים jetserver