הסניף החדש כשר למהדרין, וישתרע על שטח של כ- 200 מ"ר. הסניף יציע תפריט מגוון הכולל: תפריט טבעוני מלא עם כ-22 מנות וקינוחים, מנות ללא גלוטן עבור קהל חולי הצליאק כמו: קישים בטעמים, לחמים וקינוחים, מנות ספיישל ועוד. בסניף מרפסת ובה פינת עישון, גישה לנכים ואינטרנט אלחוטי.

בנוסף, יציע הסניף גם תפריט ילדים, נפרד מתפריט המבוגרים, המעוצב בצורת ספרון מאויר. בתפריט לילדים 6 ארוחות ילדים מגוונות, בניהם: ארוחות חלביות, בשריות, צמחוניות, ארוחה איטלקית ועוד. הארוחות לילדים כוללות מנה עיקרית, תוספות ושתייה ומוצעות במחיר של 29 שקלים. ולראשונה מציעה הרשת ארוחת תינוקות בעלות של 10 שקלים. 

יאיר מלכה מנכ"ל ומבעלי רשת קפה גרג: "פתיחת הסניף החדש בשדרות, הנה חלק ממהלך אסטרטגי רחב, להגדיל את נגישות הרשת. מטרתנו לתת מענה לקהל רחב, בסטנדרטים קולינאריים גבוהים, לצד שירות איכותי באווירה ביתית, בסניף הקרוב למקום מגוריהם".greg15316b

עוד ציין מלכה: "הסניף החדש יציע חדשנות דיגיטאלית קולינארית, ויציע את ה - iPad eMenu, תפריט דיגיטלי המוצג באמצעות האייפד. תפריט ה - iPad eMenu הינו ייחודי, מתקדם ומאפשר חוויה ויזואלית יוקרתית בתמונות המנות והגדלתן בנגיעה קלה במסך, שינוי שפת התפריט לכל שפה בה בוחר הסועד, קיטלוג התפריט על פי טעמים והעדפות, כך למשל ניתן לקטלג ולראות רק מנות חריפות או צמחוניות או חלביות או אחר".

שעות פעילות הסניף
בימים א'- ה' מהשעה 8:00 בבוקר ועד השעה 23:00
ימי ו' מהשעה 8:00 ועד שעתיים לפני כניסת השבת
ימי שבת – חצי שעה לאחר צאת השבת ועד השעה 23:00