×

אזהרה

The RokSprocket Module needs the RokSprocket Component enabled.

שיתוף פעולה ייחודי בין רשת re:bar לבין מחלבות גד. re:bar המתמחה בייצור משקאות בריאות שונים המבוססים על יוגורט מציגה את re:goat; יוגורט Bio דל שומן מוקצף המבוסס על חלב עזים מלא של גדrebar8112

 

re:goat הינו יוגורט פרו ביוטי מחלב עזים מלא, אשר פותח במחלבות גד בלעדית עבור רשת re:bar על פי מתכון ייחודי. יוגורט העזים הוא דל שומן ומכיל 2.2  אחוז שומן, מכיל סיבים פרו ביוטיים, דל לקטוז, עשיר בחלבון זמין לגוף, קל לעיכול, עשיר בויטמינים ומינרלים – סידן, ויטמין C, ויטמין A.

 

גיל שגב, סמנכ"ל שיווק ומכירות מחלבות גד: "אנו שמחים על שיתוף הפעולה אשר הניב מוצר חדשני בענף החלב המושתת על יוגורט שהנו 100% מחלב עיזים, בעל תכונות בריאותיות ומומלצות לצריכה יומיומית. כחלק מפעילות המחלבה השוטפת, אנו נותנים מענה לשוק המקצועי ובהתאם לצורכי הלקוח בשיטת custom made".

 

לרגל ההשקה, מציעה הרשת ללקוחותיה לשדרג את כל המשקאות בתפריט, כך שיכילו 100 אחוז יוגורט עיזים - re:goat, וזאת, ללא תוספת מחיר.

 

איתמר חפץ, מנכ"ל משותף ומבעלי רשת re:bar מוסר כי: "שיתוף הפעולה עם מחלבות גד נרקם מיום היווסדה של הרשת ומתבסס על פיתוח יוגורטים ומוצרי חלב ייחודים על מנת לספק ללקוחותינו פתרון grab'n'go טעים, בריא, מזין ובאיכות הגבוהה ביותר".

 

רשת re:bar פועל ב-20 סניפים בארץ הפרוסים בקניונים מהמובילים בארץ: קניון עזריאלי, קניון איילון, דיזינגוף סנטר, קניון גבעתיים, גרנד קניון חיפה, מלחה ירושלים ועוד.

 

"מחלבות גד היא המחלבה הרביעית בגודלה בישראל. המחלבה הוקמה בשנת 1982, מונה כ- 200 עובדים ו- 55 משווקים עצמאיים. למחלבות גד יש גם 6 מחלבות משנה, המייצרות עבורה מוצרי חלב וגבינות מתמחים.

מחלבות גד מתמחה בייצור מגוון רחב של גבינות ייחודיות ואיכותיות, המבוססות על ידע איטלקי (מוצרלה, ריקוטה קאשקבל ועוד), גבינות ים תיכוניות (בולגרית, יוגורט, חלומי ועוד) גבינות ישראליות (צפתית, לאבנה, גבינות שמנת, קינוחים ומעדנים) וגבינות צאן (עיזים וכבשים).

 

צילום: רותם ניר

 

נבנה על ידי Interserve, אחסון אתרים jetserver