הסניך מצטרף למסעדה שהוקמה לפני כשלוש שנים במרכז G בכפר סבא על ידי קבוצת שותפים ובהם אסף לב, בעלי בליני, מהמוסדות המפורסמים בתל אביב מזה 18 שנה, רועי חנין השף של בליני ואורן לוי, שותפם. פירוש שמה של  המסעדה הוא "לאט לאט" באיטלקית, במה שמרמז לאווירה בפיאנו פיאנו שמעודדת את הסועדים להשתרע על הכיסאות הנוחים ולסעוד אוכל שבושל שעות ארוכות עם מיטב החומרים המיובאים מאיטליה.

ביציאתו הראשונה של המסעדה מהעיר הגדולה לשרון החליט לב להגשים את חלומו והביא למסעדה תנור עצים אמיתי. רועי חנין, השף של מסעדת פיאנו פיאנו יצא לסדרה של לימודים והשתלמויות באיטליה בהם למד להכין פיצה ומאפים שונים בתנור עצים איכותי ואף השתלם בסוגים שונים של המטבח האיטלקי.  לאחר שלוש שנים מוצלחות בשרון, החליטו בעלי פיאנו פיאנו להמשיך את הטיול צפונה ולהגיע לבירת ההייטק של הצפון, יקנעם. השלושה חברו לשני תושבי יוקנעם וביחד השקיעה הקבוצה כ-2.5 מיליון שקל במיזם החדש. משרד האדריכלים ניר פורטל אדריכלים הושם על מלאכת התכנון, וגם בסניף הצפוני החליטו הבעלים לשלב תנור עצים איטלקי מקורי שיובא בעלות של כמאה ועשרים אלף שקל.

כמו בכפר סבא, גם ביוקנעם תמצאו את התפריט המגוון והשווה לכל נפש, הנע בין טרטוריה לרסטורנטה איטלקית קלאסית. בין המנות תמצאו את הלהיטים: קרפצ'יו סלק, פונגי מיסטי, פרוטי די מארה וקריספי בייקון, ניוקי קוואטרו פורמז'י, פטוצ'יני דיאבלו, קלצונה, ריזוטו בטעמים שונים, ומנת הדגל, פפרדלה ציידים, שנבחרה לאחרונה לאחת מעשר מנות הפסטה הטובות בישראל. ארוחות הבוקר של פיאנו פיאנו מצוינות וכוללות פוקאצ'ות חמות מתנור העצים הנמצא במטבח. 

לצד הפסטות והבשרים תמצאו כמובן את גולת הכותרת של תנור העצים, הפיצות של פיאנו פיאנו. הפיצות מוכנות במקום מקמח מיובא מאיטליה. בין היתר תמצאו את הפפרוני והמרגריטה הקלאסיות, פיצה ביאנקה מגוונת, קוואטרו פורמז'ו מפוצצת בגבינה, קצ'טורה ורג'אנו האנינות ועוד.

פיאנו פיאנו יקנעם - התמר 2, מתחם G CENTER יוקנעם עילית
פיאנו פיאנו כפר סבא - ויצמן 207, מרכז G כפר סבא

קישור לאתר: http://pianopiano.co.il

צילום: דרור כץ

{loadposition google02}