ההגרלה תיערך מכלל הלקוחות שיזמינו את בירת 'אחוזת בית' במהלך יוני. לצורך כך, הסועדים שיגיעו למסעדה בכל יום חמישי של החודש, מתבקשים להצטייד מראש בתיק עם בגדים ללילה אחד, הרבה מצב רוח ורצון ליהנות. כל בקבוק בירה שיוזמן, מזכה בשובר הגרלה. לא לשכוח להכין את הבייביסיטר שיש סיכוי למשמרת ארוכה באותו יום.


.אחוזת בית: כל הבירות מ'אחוזת בית' אשר זכו לביקורות מעולות, הינן בירות לאגר, המיוצרות בתהליך של תסיסה תחתית על ידי שמרי לאגר בטמפרטורות קרות יחסית (8-12 מעלות), כשלאחריה תקופת אכסון של מספר שבועות בטמפרטורות נמוכות יותר (0-3 מעלות). בירות הלאגר מתאפיינות בטעמים וריחות פירותיים ועשביים עשירים, ולרוב הן עגולות וקלות לשתייה. ב'אחוזת בית' מושקעים מאמצים רבים בבקרה ושמירה על איכות הבירה. על תהליך הבישול מופקד ה- brewmaster, רועי כהן, המביא עימו ידע נרחב וניסיון רב שנים בבישול בירה (לשעבר 'ברוהאוס').


טאפאיה: מסעדת 'טאפאיה' בראשל"צ היא ממסעדות הטאפאס המובילות בארץ, ושמה לעצמה כיעד להביא ארצה את סן סבסטיאן וברצלונה. התפריט במסעדה הוא דינאמי ומתפתח, משתנה תכופות, הכל פרי מוחו הקודח וידי האמן של השף עינב אזגורי.


אחוזת הספא היא הגדולה ביותר בארץ, משתרעת על כ- 4 דונם, במבנה עצום ומפואר של כ- 1500 מ"ר באזור התעשייה רכטמן שברחובות. באחוזה מלון בוטיק יוקרתי, מתחם ספא מפנק, חצר ענקית ולופטים מרווחים ומפוארים לכנסים ואירועים. המתחם כולו מעוצב בהשפעת הסגנון הויקטוריאני, אווירה מלכותית, חוויה מושלמת ויוקרתית.


טאפאיה- טאפאס בר , רחוב משה בקר 12, ראשון לציון
טלפון: 03-9666440

צילום: יחסי ציבור

{loadposition google02}