(לשעבר אסיה מוניקה). הסעודה תיערך בחדר הפרטי במסעדת ה"ננה בר" לצד מוסיקה אותנטית לכל אירוע.

כל ארוחה תהיה בנויה בתפריט הידוע מראש כאשר רק 36 סועדים יוכלו ליהנות ממנה. הסועדים שיזמינו מקומות ידעו מראש את התפריט שיוגש להם באותה ארוחה. חלק מהמנות יעשו אל מול עיניהם של הסועדים על ידי השפים עצמם, חלל החדר יתמלא בניחוחות אשר יקדימו את הסועדים, חלק מהמנות יוגשו למרכז השולחן וחלקן יוגשו כמנות אישיות לפי בחירת הסועד.

החדר הפרטי של ה"ננה בר" מעוטר בחפצי אומנות שנאספו על ידי גולן דור במשך השנים. לחדר קיר זכוכית הפונה אל רחוב שבזי הציורי של נווה צדק ומעשיר את אווירת המקום בקסם המקומי. במרכזו של החדר ניצב שולחן ארוך, המזכיר סעודות מימי הביניים העשירות במטעמים וכול טוב, אשר לכל הסועדים יש מכנה משותף, האפשרות ליהנות מאוכל טוב ואיכותי.

הערב הראשון יהיה בניצוחו של עינב אזגורי מטפאיה- טפאס בר ספרדי, הארוחה תהיה מורכבת מעשרה טאפסים וקינוח, המנות יתחילו בטפסים קרים, שעיקרן דגים, שיוגשו אל מרכז השולחן וימשיכו אל מנות חמות ועשירות בטעמים שמרכזן יהיה בשרים מגוונים עם רטבים מיוחדים. לבסוף נוכל למצוא קינוח ספרדי של גלידה שוקולד משובחת.

הערב השני יהיה באווירה משפחתית יותר לפי המטבח האישי של השפית איילת ציוני ממסעדת "איילת וגילי" אשר שוכנת בזיכרון יעקב בסמוך למדרחוב המרכזי. איילת תבשל מאכלים ביתיים שבין המנות הראשונות נמצא מרק קובה צמחוני ובשרי, במנה העיקרית נוכל לבחור בין סינית בשק, אוסובוקו טלה וצלי בקר ברוטב שום ורוזמרין אשר יוגשו לצד תוספות כמו אורז בזעפרן וקינואה עם שקדים. והמלך כל הארוחה השולחנות יהיו מלאים בסלטים טריים כמו: כרובית, סלט טבולה סחוג ביתי וסלט גזר ועשבי תיבול. לקינוח יוגשו לשולחן מעדני טחינה עם חמאת בוטנים ועוגות שמרים על פי המתכון המשפחתי של איילת.

בערב השלישי ישתתף השף יוסף (זוזו) חנא ממסעדת קצה הנחל, שליד קיבוץ גינסור. חנא יציג מנות מהמטבח הגלילי והלבנוני, בפרזנטציות מרהיבות.

תאריכי סעודות:

06/05/2012 – עינב זאגורי – שף מסעדת "טפאיה", ראשון לציון

13/05/2012 – איילת ציוני – שפית ממסעדת "איילת וגילי", זכרון יעקוב

20/05/2012 – זוזו (יוסף חנא) – שף "קצה הנחל", גליל

טלפון להזמנות מקומות: 03-5161915

בתמונה: השפים המשתתפים האירועים במסעדת ננה צילום: גיא צור

{loadposition google02}