שוק האוכל יוקם במתחם הבילוי והפנאי אושילנד בכפר סבא, בשטח של 1700 מ"ר ויכלול כ-30 בתי עסק ומסעדות בתחום הקולינרי. שוק האוכל יוקם בהשקעה של כ-20 מיליון שקלים וישתרע על שטח של כ-1700 מ"ר. 

"אושימרקט" יכלול כ-30 עסקים מתחום הקמעונאות, ההסעדה, מעדניות בתחום הבשר, היין והגבינות, חנויות תבלינים, פירות וירקות, דוכני אוכל, חנויות קונספט בתחום כלי המטבח והבית ועוד. השף ישראל אהרוני נבחר כפרזנטור וכיועץ קולינרי של השוק.

בין העסקים שכבר חתמו הסכם לפתיחת סניפים בשוק האוכל

השף שגב משה, אשר בבעלותו מספר מסעדות מובילות יפתח מסעדה חדשה - שגב קונספט, במתחם המסעדות ובנוסף דוכן באושימרקט.

קמפניה אוכל איטלקי, פסטה בר וחנות למכירת מוצרי בישול

ישראל אהרוני - דוכן אוכל אסייתי 

טאטי בר לחמים ומאפים

קמפאי מתחם סושי ואוכל אסייתי וחנות למכירת מוצרים מהמטבח האסייתי

שניצליה גורמה

תבליני מחנה יהודה

רוי שוקולד בוטיק

במסגרת תפקידו כפרזנטור וכיועץ קולינרי אהרוני ייזום ויארגן סדנאות בישול, השקת מוצרים חדשים, ארגון אירועי בישול בשיתוף שפים מובילים מהארץ ומהעולם וכמו כן יקים וינהל דוכן אוכל אסייתי.

לעיצוב השוק נבחר המעצב ירון טל שהינו אדריכל פנים מהמובילים בארץ המתמחה בעיצוב חללים מסחריים ומסעדות.

פרוייקט ''אושילנד'' ישתרע על שטח של 52,000 מ''ר בנוי וצפוי להיפתח בחודש הבא (מרץ 2016). המתחם יכלול בין היתר 20 בתי קולנוע של "גלובוס מקס" כולל אולמות VIP ומרכז כנסים, שטחי מסחר ואופנה, מתחם מזון ומסעדות, מתחמי ילדים, מזרקות, פארק חיצוני, מגלשה אקסטרימית הגדולה ביותר במזרח התיכון ועוד.

כמו כן יכלול המתחם גם פארק פנטזיות ייחודי שתוכנן ע"י האמן גיל שדה ומשתרע על שטח של 1,200 מ''ר, מחולק ל-5 אזורים שונים שבונים סיפור דרך עולם שלם של מסע מרתק, עשיר בדמיון ופנטזיות – "אושיפארק".

מרכז אושילנד ממוקם ברחוב עתיר ידע בכפר סבא.