×

אזהרה

The RokSprocket Module needs the RokSprocket Component enabled.

חברת מלונות ישרוטל ובעלי רשת המסעדות היפניות יאקימונו, חתמו על הסכם לפתיחת מסעדת יאקימונו בטיילת רויאל ביץ' באילתyakimono51212
"החלטנו לפתוח את המסעדה החדשה באילת בשותפות עם בעלי רשת מסעדות יאקימונו, כחלק מהתוכנית האסטרטגית שלנו של השבחה, חדשנות ושדרוג תמידיים של תחום המזון והמשקאות בישרוטל.

אנו מאמינים שפתיחת המסעדה היפנית והסושי בר יאקימונו בטיילת הרויאל ביץ' באילת, תואמת לערכי מותג מלון רויאל ביץ', אשר נחשב ומוכר כאיכותי והיוקרתי ביותר באילת", מסר ליאור רביב, מנכ"ל מלונות ישרוטל.

המסעדה, אשר צפויה להיפתח בינואר 2013, במקומה של מסעדת "וונגס גריל" הותיקה, תעבור "מתיחת פנים" ותתופעל מקצועית על ידי בעלי רשת יאקימונו, אשר להם מוניטין רב שנים בתחום האוכל היפני.

המסעדה תותאם לאופי התיירותי של העיר אילת, ומכאן שתפנה גם ל"משפחות" הבאות לנפוש בעיר השמש. תפריט המסעדה ימשיך לשמור על הובלה בעולם הקולינריה היפני, על חדשנות ועל עדכניות; ובו בעת יציע גם אפשרויות Sharing עם מנות המוגשות למרכז השולחן, אשר כל המשפחה יכולה ליהנות מהן.

"אנו מאמינים שהשותפות, אשר כל צד יביא אליה את החוזקות שלו - בעלי יאקימונו את הידע, הניסיון והמוניטין הגבוה בעולם האוכל היפני, וישרוטל את מיקום המסעדה, ציבור האורחים הפוטנציאלי והשם הטוב של מסעדותיה - תהיה מוצלחת מאד; ושבצוותא נגיש במסעדה את החווייה היפנית המשובחת ביותר שניתן", הוסיף ליאור רביב.

נבנה על ידי Interserve, אחסון אתרים jetserver