תה ירוק ליפטון מתאפיין בטעמים קלילים, ההופכים את חוויית השתייה לנעימה ומהנה במיוחד. התה הירוק תורם להידרציה (אספקת נוזלים לגוף) ומסייע להרגשת קלילות וחיוניות, ומומלץ לשתות אותו כחלק מתפריט יומי מאוזן. תה ירוק ליפטון מכיל עלי תה אשר לא עברו תסיסה ויובשו בעודם ירוקים, אינו מכיל קלוריות, והוא מקור טוב לקַטצין- פלבנואיד (נוגד חמצון) אשר נמצא באופן טבעי בתה ירוק, בפירות ובירקות. על מנת ליהנות מאפקטיביות גבוהה של הקטצין, מומלץ לשלב פעילות גופנית במהלך היום נוסף על שתיית התה הירוק. ההשקה תלווה בקמפיין תחת המסר "הפסקת תה אחרת", שיעלה במהלך נובמבר, באמצעות משרד הפרסום מקאן אריקסון.

 

{loadposition google03}

 

במקביל, משיק המותג ליפטון סדרת פירמידות תה שחור בניחוחות עולמיים. הסדרה מכילה חמישה טעמים מסורתיים בניחוחות מופלאים מהעולם: תה שחור ניחוח תפוז ג'איפור, תה שחור הל בומביי בניחוח קינמון, תה שחור ציילון עדין, תה שחור ברגמונט סרילנקה ותה שחור ארל גריי רוסי בטעם הדרים.

 

קרן סער, מנהלת שיווק תחום המשקאות ביוניליוור ישראל: "תה הוא משקה ותיק שהנו חלק מתרבות השתייה בארץ ובעולם. התה הירוק של ליפטון מציע לצרכנים חוויית שתייה קלילה ונעימה ומומלץ כחלק מהתפריט היומי לשמירה על אורח חיים מאוזן. סגולותיו של התה הירוק לצד מגוון טעמים, מאפשרים יצירת הפסקה רגועה ונעימה מקצב החיים האינטנסיבי. ההשקה מהווה המשך להצלחת מהפיכת הפירמידות שהושקה בישראל לפני כשנה, ואנו בטוחים כי המוצרים החדשים והפעילות המלווה את השקתם תמשיך לחזק את מעמדו של תה ליפטון, ותהפוך את שתיית התה לחלק הטוב של היום עבור קהל הצרכנים." 

  

המותג ליפטון מבית יוניליוור הושק בשנת 1871 וכיום הנו מותג התה המוביל בעולם. מדי יום, נלגמות 1.1 מיליארד כוסות תה ליפטון בכל העולם! (כ- 20% מתצרוכת התה העולמית). ליפטון היא אחת היצרניות היחידות בעולם אשר בבעלותה מטעי תה ומרכזים לחקר התה, המבטיחים את שלמות , איכות וטריות העלים. החברה מעסיקה  טועמי תה מקצועיים, שתפקידם להבין טוב יותר את קהל הצרכנים והלקוחות. במהלך עבודתם, צוברים הטועמים ידע רב על תהליכי הקטיף, הייצור, הקנייה, ההובלה, הערבוב והטעימה של מעל ל- 3,000 סוגי תה. כל תה של ליפטון נטעם פעמים רבות, לפני שהוא מגיע לצרכנים. 

 

יוניליוור ישראל נמצאת בשליטת קונצרן יוניליוור האנגלו הולנדי, אחד מתאגידי מוצרי הצריכה הגדולים בעולם, הפועל בכ-150 מדינות. יוניליוור פועלת בתחום מוצרי המזון, בתחום מוצרי הטיפוח האישי ובתחום המוצרים לבית. הזהות התאגידית החדשה של יוניליוור, Vitality (חיוניות), מבטאת את השאיפה האוניברסאלית למצות את המרב מהחיים ומוטמעת במותגים המובילים של החברה: תלמה, קנור, ליפטון, הלמנס, מזולה, בלו בנד, קליק, בייגל בייגל, דאב, רקסונה, אקס, בדין, סיף, פינוק ועוד. 


תה ירוק ותה שחור בטעמים ליפטון נושאים את תו "הבחירה הנבונה" של עמותת Choices. אריזות פירמידות תה ירוק ותה שחור בטעמים מכילות 20 שקיקי פירמידה. האריזות, במשקל נקי שנע בין 32-38 גרם מוצעות במחיר מומלץ של 17.99 שקל. המוצרים בעלי כשרות בית דין לונדון.


צילום: יחסי ציבור

 

{loadposition google02}