×

אזהרה

The RokSprocket Module needs the RokSprocket Component enabled.

קליית גת נערכת לעונת החורף ומשיקה : ערמונים. הערמונים של קליית גת, קלופים וקלויים, הם מוכנים לשימוש ולאכילה, כאשר הם חמים או קרים, ולא נדרש חימום או בישול נוסף, אם כי מומלץ לשלב אותם בתבשילים, מרקים, מאפים, סלטים ואפילו קינוחיםgat311212
הערמונים של קליית גת מצטיינים באיכותם וטריותם, הם נבחרו בקפידה ולכן הם מאופיינים בגודלם, בטעמם, במתיקותם ובמרקמם הרך והנימוח ומשום כך הם מתאימים מאד להשתלב במיני תבשילים ותוספות.

מחיר והיכן ניתן להשיג
את הערמונים של קליית גת, ניתן להשיג ברשתות השיווק ובחנויות הפרטיות. הם מגיעים באריזת ואקום איכותית המכילה 100 גרם של ערמונים . מכירה של אריזה 6.90 שקל.

הערמונים של קליית גת בעלי כשרות פרווה בהשגחת חוג חתם סופר בני ברק ובאישור הרבנות הראשית לישראל.

מותג קליית גת נמצא בבעלות מלאה של חברת ליימן שליסל. ליימן שליסל הוקמה בשנת 1955 וכיום נחשבת למובילה ביבוא שיווק והפצה של ממתקים ומזון. בין המותגים המיובאים ומשווקים באופן בלעדי על ידי ליימן שליסל ניתן למנות בין השאר גם את: לואקר, הוט פופ, מנטוס, צ'ופה צ'ופס, וורטר, טופיפי, מרסי, קינדר, פררו רושה ועוד. בחברה מועסקים כ-500 עובדים בעזרתם פוקדים ישירות את רוב נקודות המכירה בארץ. באתר ליימן שליסל - www.l-s.co.il , ניתן לקבל אינפורמציה אודות המותגים אותן מייבאת ומשווקת ליימן שליסל בישראל.

נבנה על ידי Interserve, אחסון אתרים jetserver