כל בקבוק תנובהGO בגודל של 250 מ"ל מכיל 16.75 גרם חלבון, מתוכם 64% חלבונים מסוג whey- היעיל ביותר להתאוששות ובניית השריר לאחר פעילות גופנית, ולכן מתאים במיוחד לעוסקים בספורט.

אריזת הבקבוק מאפשרת לצרוך את המשקה "על הדרך", גם מחוץ לבית, כך שהוא מסייע לנצל את חלון ההזדמנויות הקצר הסמוך לאימון, לתיקון נזקי השרירים, להרוויית הגוף ולהעלאת רמת האנרגיה הנדרשת, עד ההגעה לארוחה, וכעת גם מסייע בשמירה על המשקל, בשל ההפחתה בסוכר.

לילך שולומון כהן, מנהלת אגף שיווק בחטיבת החלב: "שוק משקאות החלבון לספורטאים התחזק מאוד בשנים האחרונות, עקב עליה במודעות לאורח חיים בריא, וצפוי לצמוח בשיעור של כ- 30% עד 2020. כחברה מובילה, המיישמת מגמות עולמיות בשוק הישראלי, זיהינו את הצורך והינו הראשונים להשיק בשנה שעברה את תנובה GO, המועשר בחלבון, שזכה להצלחה רבה ונאמנות בקרב הצרכנים. על פי מחקר שערכנו, 57% מהישראלים העוסקים בספורט מדווחים כי הם מקפידים לצרוך מנת חלבון לאחר פעילות גופנית, ורובם מעוניינים במשקאות המציעים שובע, ללא חשש מעליה במשקל. מתוך כך, השקענו מחשבה בפיתוח מוצר שייתן מענה, הן ברמה התזונתית והן ברמת החוויה וההנאה, ויסייע להם למצות את המיטב מהאימון, ללא חשש מצריכת סוכר. אנו גאים להוביל את הקטגוריה ונמשיך לחדש ולהרחיב את הסדרה במהלך השנה".