סטיביה (Stevia) אשר החל לתפוס תאוצה בתעשיית המזון העולמית, הנו צמח בעל מתיקות נטול קלוריות, המשמש כתחליף ייחודי וחדשני לסוכר. השימוש בממתיק מצמח הסטיביה והפחתת הסוכר במשקה החדש מאפשרים לצרכן ליהנות ממשקה מרענן וטעים במיוחד בפחות קלוריות.

נביעות + 7, בדומה לכל סדרת נביעות+, הינו משקה על בסיס מים מינרליים טבעיים, בתוספת כמות מאוזנת של ויטמינים מקבוצה B , ללא חומרים משמרים וצבעי מאכל.

שלי שמיר-קינן, סמנכ"לית שיווק "נביעות", מסרה: "המגמות בעולם כיום מובילות את תעשיית המזון והמשקאות לחפש כל העת אחר פתרונות לצריכה מאוזנת ומבוקרת של קלוריות. המשקה החדש, "נביעות +7" משלב את כל העולמות. באמצעות הוספת המתיקות של צמח הסטיביה, אנו מציעים משקה בעל ערך קלורי נמוך, זאת מבלי לוותר על הטעם הנפלא של נביעות+ "

ניתן להשיג את המשקה החדש "נביעות+ 7" בשני טעמים: טרופי עדין ואגס-תפוח עדין, בבקבוקי 1.5 ליטר ו- 0.5 ליטר, בכל נקודות המכירה.

המחיר החל מ-7.5 שקל לבקבוק משפחתי, והחל מ-6.5 שקל לבקבוק אישי. המחיר נקבע על פי הקמעונאים בלבד.

נביעות מפיקה ומשווקת מים מינרליים טבעיים בבקבוקים ובכדים, ומשקאות על בסיס מים מינרלים בבקבוקים. בשנת 1989 השיקה נביעות לראשונה את בקבוקי המים המינרליים הטבעיים. מאז הקמתה שומרת נביעות על אופי פורץ דרך, פיתוח מוצרים חדשניים ושיפור מתמיד של מוצריה ושירותיה. בשנת 1991 הקימה נביעות את נביעות ברים והחלה לעסוק בהפצה ישירה של מים מינרליים טבעיים בכדים ללקוחות פרטיים ועסקיים. בשנת 1995 הייתה נביעות הראשונה בישראל שהציעה בקבוקי ספורט, בעלי פקק נוח המותאם לשימוש תוך כדי פעילות גופנית. בשנת 2006 יצאה נביעות עם סדרת נביעות+ המבוססת על המים המינרליים של נביעות בתוספת ויטמינים בטעמים עדינים. סדרת נביעות+ היא הדור החדש של המים המינרליים, המשלבת טעמים עדינים ומרעננים עם יתרונות בריאותיים.

דוח המבקר: מים בטעמים מיועדים למי שרוצה לשתות מים ונמאס לו מחוסר הטעם. הגרסה מופחתת הקלוריות טעימה ומאפשרת פתרון למי שמחפש שתיה מתוקה 


{loadposition google02}