החנות נפתחה במהלך חודש מרץ האחרון, בגודל של כ-60 מ"ר ובעלות השקעה של למעלה מחצי מיליון שקלים. בחנות החדשה ימכרו כל מגוון הקולקציה של הרשת בתצוגה גדולה- סירי יציקת ברזל המפורסמים בכל הצבעים, נירוסטה ונון סטיק, וכמובן מגוון האקססוריז ועזרי הבישול של לה קרוזה.

בשנתיים הקרובות מתוכננות להיפתח ארבע חנויות נוספות של מותג "לה קרוזה", כאשר בעבר שווקו מוצרי המותג רק לחנויות פרימיום לעיצוב הבית וכעת נמכרים המוצרים גם בחנויות הבוטיק הרשמיות שלו.

LE CREUSET הינו מותג כלי מטבח בקטגוריית הפרימיום אשר נוסד בשנת 1925 בפרזנוי לה-גרנד, צרפת, ונחשב למותג אייקוני בעל שם עולמי, בעיקר בכל הקשור לסירים. מוצריו משמשים את השפים הבכירים בעולם, מסעדות, ואנשים פרטיים חובבי בישול ואפייה. קולקציית הסירים המובילה שלו שומרת על עיצובה המקורי, מוצעת בשלל צבעים ועשויה מברזל יצוק בעבודת-יד פרטנית על-ידי אמנים צרפתיים. הסירים, כמו גם המחבתות, הקומקומים, בעלי ציפוי אמייל קשיח המוצע בשלל צבעים.כמו כן, כל כלי הבישול של הרשת מתאימים לכל מקורות החימום: גז, אינדוקציה, כיריים חשמליים וכמובן לתנור.

כלל הסירים והמחבתות של LE CREUSET מגיעים עם אחריות לכל החיים.

חנויות הבוטיק של המותג יציעו את קולקציית סירים ומחבתות העשויים ברזל יצוק בעבודת-יד, קולקציית כלי בישול העשויים פלדת אל-חלד, קולקציית כלי בישול ואפייה נון-סטיק, כלי אבן וקולקציית אביזרים משלימים, כגון כוסות יין, ספלים, קומקומים, סכינים ועוד אשר ישווקו בטווח מחירים של : 59-1,499 שקלים .


LE CREUSET
אבא אחמיאיר 17 רמת אביב ג'
03-7395399