הסניף החדש, הראשון באזור הצפון, יתפרש על שטח של 1,000 מ"ר ויוקם במתחם החנויות החדש בקניון בקומה השלישית. השכירות עומדת על 150 שקל למ"ר והרשת חתמה על חוזה שכירות ל 10 שנים עם אופציה לחמש שנים נוספות.

מנכ"ל הגרנד קניון, ישראל סביון:"פתיחת הסניף של לגעת באוכל תביא לתושבי חיפה והצפון את החוויה והתרבות הקולינארית במיטבה. הגרנד קניון לא מפסיק לפנק את לקוחותיו ומעכשיו יהיה לא רק כייף, אלא גם טעים במיוחד".

"לגעת באוכל" - רשת חנויות ואקדמיה קולינרית לבישול, אפיה ואירוח בבעלותם של כרמית וצביקה קרובי, מעמודי התווך של עולם הקולינריה בעשור האחרון ומנכ"ל איגוד השפים לשעבר. האקדמיה הקולינרית של הרשת כוללת אקדמיה לבישול ואפייה, סדנאות בישול קצרות, השתלמויות, קורסים ארוכי טווח ולימודי תעודה בכל תחומי הבישול, הקונדיטוריה והאירוח וכן קייטנות לילדים ונוער (בגילאי 8-16) בחודשי הקיץ.

הגרנד קניון הוא הקניון הגדול ביותר במזרח התיכון ‏ והוא משתרע על פני כ-200,000 מטר רבוע ובו שלושה מפלסים של חנויות. תמהיל ענפי המסחר בגרנד קניון מורכב מחנויות הלבשה והנעלה, חשמל, אלקטרוניקה ומחשוב, אופטיקה, תכשיטים, בית מרקחת, בתי קפה, מסעדות ורשתות מזון מהיר והגרנד מרקט- שוק האוכל המתקיים בכל שבוע בימי ו'.

לפרטים נוספים: גרנד קניון 04-8145101
כתובת האתר :www.grandcenyon.co.il

צילום יחסי ציבור

{loadposition google02}