יחד איתם ממשיכה "צבר" את החיבור המוצלח עם השף רפי כהן בסדרת "סלטי השף" ומציעים סלט חציל פיקנטי וחציל על האש בקרם עגבניות שרי.

לדברי מתי יהב, סמנכ"ל השיווק של סלטי צבר, "סלטי החומוס החדשים שאנחנו משיקים הם שני החומוסים האהובים ביותר על הישראלים בחומוסיות אך עד כה לא הוצעו לצרכנים על המדף. מתוך מגוון סלטי החומוס הרבים ניתן למצוא חומוס עם טחינה וחומוס עם צנוברים, בנפרד אך לא יחד. החלטנו הקיץ לתת ללקוחות שלנו את מנות החומוס שהם הכי אוהבים בחומוסיות עצמן."

עוד מוסיף יהב כי "המתכונים של רפי כהן מבוססים על מתכונים מסורתיים של המטבח הצפון אפריקאי, שלהם מוסיף רפי את הנגיעה הקולינרית המופלאה שלו שהופכת את הסלט לכל כך טעים, לדוגמא: חציל קלוי בקרם עגבניות שרי – מתכון מסורתי משולב עם מרכיבים ייחודיים כמו עגבניות שרי שהופך את הסלט למופלא. אבל התהליך לא מסתכם בזה, ההקפדה על תהליך הייצור הביתי עליו רפי מפקח באופן אישי הופכים את הסלט למושלם ואת כל סדרת השף להצלחה כל כך גדולה."

לצד השקת הסלטים החדשים, עוברים כל מוצרי החברה גם עיצוב מחדש ומעורר תאבון של האריזות מתוך מטרה להדגיש ולחזק את המומחיות שבעשיית הסלטים והחומוס תוך חיזוק הבולטות על המדף.

הסלטים החדשים, במשקל 400 גרם, יוצעו למכירה ברשתות השיווק ובנקודות המכירה המובילות ברחבי הארץ, במחיר 14-17 שקל (סדרת "סלטי השף") ובמחיר של 10-14 שקל (סלטי החומוס), בהתאם למחירים ולמבצעים המקובלים ברשתות ובחנויות השונות.

כשרות: בד"צ העדה החרדית.

{loadposition google02}