מדובר במחלקה אשר נועדה לספק נוחות נוספת לנוסע ולהבטיח חווית טיסה משודרגת לעומת מחלקת התיירים.

בימים אלה מתחיל אבזורו של מטוס ה-Boeing 767 הראשון של חברת התעופה האוסטרית במחלקת ה-Premium Economy.

כל 11 המטוסים רחבי הגוף, בצי המטוסים של אוסטריאן איירליינס יתחדשו במחלקה החדשה. גם המטוס ה-12, שיתווסף לצי מטוסים רחבי גוף של באביב 2018, יכלול את מחלקת Premium Economy.

"המחלקה החדשה היא אבן דרך חשובה באסטרטגיה אשר מטרתה לקשר בין חווית האינדיבידואליזציה לבין נושא האיכות. הנוסע יכול לבחור היום במגוון חוויות ומחירים על פי צרכיו המשתנים - בין אם העדפתו היא לטוס בצורה חסכונית במחלקת תיירים, להתפנק עם יותר שירות ונוחות במחלקת -Premium Economy או לטוס בנסיעת יוקרה במחלקת העסקים", אומר עופר קיש, מנכ"ל קבוצת לופטהנזה בישראל הכוללת גם את חברת התעופה אוסטריאן איירליינס.

במחלקתPremium Economy החדשה מעוצב המושב באופן ייחודי והוא מספק מרווח נוח בין המושבים ותוספת מקום לרגליים, נתון המגביר משמעותית את תחושת הנוחות בקרב הנוסעים ומספק חוויית טיסה נעימה ומזמינה במיוחד. אך מעבר לנוחות המושב, הנוסעים במחלקה החדשה יכולים ליהנות מתוספת כבודה הכוללת 2 מזוודות במשקל מירבי של עד 23 קילו כל אחת ללא תשלום ומארוחה ברמה גבוהה שאותה יוכלו. לבחור מתוך תפריט ייעודי .

בנוסף, כל נוסע במחלקה מקבל ערכת נוחות קטנה עם אביזרים המתאימים לנסיעות על מנת להבטיח שהייה נינוחה במהלך הטיסה.

בנוסף למטעמים הקולינריים, לרשות הנוסעים עומדת מערכת בידור חדישה ואטרקטיבית במיוחד, הכוללת מבחר משחקים, סרטים ותחנות מוזיקה המוצגים על גבי מסך רחב והניתנים לתפעול על ידי שלט רחוק. נוסעים המעוניינים לנצל את משך הטיסה לצורכי עבודה במחשב נייד צפויים ליהנות משולחן נפתח ועמיד, משטחי אחסון נרחבים עבור מכשירים חשמליים (כגון טאבלט וסמארטפון) ומסמכים, ובמיוחד מנקודת חיבור אישית לחשמל וכן ל-USB ,מכל מושב.

את הטיסות במחלקת Premium Economy ניתן להזמין כבר מעתה, באמצעות אתר האינטרנט שלאוסטריאן איירליינס, מרכזי השירות או סוכן נסיעות.

מחלקת Premium Economy המרווחת תוצע במחירים לדוגמא: טיסת הלוך ושוב מתל אביב לבנגקוק, תעלה החל מ-1789 דולר וטיסה הלוך ושוב מתל אביב להונג קונג תעלה החל מ-1809 דולר כולל מסי נמל והיטלים (המחירים תקפים לטיסות החל מה- 6 במרץ 2018).