לופטהנזה חנכה בשבוע שעבר את שירות הטיסות הישירות בין פרנקפורט לפנמה סיטי. לופטהנזה תפעיל חמש טיסות בשבוע בנתיב החדש במשך כל השנה. פנמה, הממוקמת בין קוסטה ריקה לקולומביה, חווה צמיחה כלכלית מואצת בשנים האחרונותluft17316

בנוסף לתעלת פנמה המפורסמת, מיקומה הגיאוגרפי המצוין והתשתיות המפותחות הן כולן סיבות טובות לתיירים לבקר במדינה זו. עם חופים, שטרם הושחתו ופארקים לאומיים רבים עם יערות גשם ועולם תת-ימי ייחודי.

פנמה היא גם נקודת מוצא אידיאלית לביקורים במדינות נוספות במרכז אמריקה כמו גם באיים הקריביים. בהקשר זה, הסכם הקוד-המשותף החדש עם קופה איירליינס, מחברות התעופה המובילות במרכז אמריקה, שמרכזה בפנמה סיטי, מציע מגוון רחב של טיסות המשך.

על פי הסכם הקוד המשותף החדש, נוסעי לופטהנזה יוכלו לטוס עם שותפת Star Alliance קופה איירליינס, מפנמה סיטי לכל אחד מ-73 יעדים נוספים באקוודור, ונצואלה, פרו וקוסטה-ריקה.

מאחר ושתי חברות התעופה חברות ב-Star Alliance , לקוחותיהן יוכלו לצבור ולפדות מיילים בשתי חברות התעופה בתוכניות ConnectMiles ו-Miles & More בהתאמה. יתרון נוסף שמציעה השותפות החדשה הינה האפשרות לשלוח את המטען היישר ליעד הסופי של קופה איירליינס ולקבל את כרטיסי העלייה לטיסת ההמשך בשדה התעופה הראשון שממנו הנוסע ממריא לדרכו וכן ליהנות מגישה לטרקלין בשדה התעופה של פנמה.

פנמה - החל מ- 1,185$ עם לופטהנזה.

נבנה על ידי Interserve, אחסון אתרים jetserver