לקוחות דלתא יוכלו ליהנות משירות ה-Wi-Fi במחירים שונים, המתחילים משעת גלישה במחשבים ניידים בעלות של 14 דולר ובמכשירים סלולריים ב-8 דולר, או אפשרות גלישה לאורך כל הטיסה במחיר של 24.95 דולר למחשבים ניידים ו-14.95 דולר למכשירים סלולריים - אשר מאפשרת להם להיות מחוברים לאורך הטיסה כולה. בשלב זה השירות יוצע בשלושה מתוך 16 מטוסי הבואינג 747-400, ועד סוף חודש מאי הקרוב יותקן Wi-Fi בכל מטוסי הבואינג 747-400 של דלתא.

"נוסעינו מעוניינים להשאר יצרניים במהלך הטיסה ועובדה זו לא משתנה כשהם טסים מחוץ לגבולות ישראל", מסרה אסתי הרשקוביץ, מנהלת דלתא איירליינס בישראל. "הרחבת שירותי ה-Wi-Fi של דלתא לטיסות הבינלאומיות הוא יתרון נוסף, שצמח מההשקעות שעושה החברה לשיפור חוויית הטיסה.", הוסיפה הרשקוביץ.

דלתא מפעילה את צי המטוסים הגדול בעולם המצוייד ב-Wi-Fi, עם יותר מ-3,400 טיסות ביום, כולל כל צי 570 מטוסי טיסות הפנים בארה"ב. יותר מ-870 מטוסי דלתא מצויידים בשירות Wi-Fi בטיסה ומציעים ליותר מ-400,000 נוסעים ביום גישה לאינטרנט בגובה של 10,000 רגל.

דלתא הייתה חברת התעופה האמריקאית הראשונה המאפשרת ללקוח את השימוש במכשירים אלקטרוניים אלחוטיים בגובה של 10000 רגל; פתיחת מרפסת ה-Sky Deck בטרקליני העסקים של דלתא בניו יורק JFK ובאטלנטה בשנת 2013; היותה חברת התעופה האמריקאית היחידה המציעה מערכת בידור אישית על פי דרישה בכל מושב בטיסות בינלאומיות; ואשר מציעה מושבי מיטה שטוחים לגמרי עם גישה ישירה למעבר במחלקות העסקים (BusinessElite) בצי המטוסים רחבי הגוף שלה בטיסות הבינלאומיות עד למחצית 2014.

דלתא איירליינס משרתת כ-165 מיליון נוסעים מידי שנה. השנה, דלתא נבחרה לחברת התעופה של השנה ל-2014 ע"י מגזיןAir Transport World וכן נבחרה לרשימת 50 החברות האהודות ביותר של מגזין Fortune בנוסף לזכייתה בתואר חברת התעופה האהודה ביותר זו הפעם השלישית ב-4 שנים. עם הרשת הגלובלית המובילה בתעשייה, דלתא מציעה טיסות ל-324 יעדים ב-59 מדינות ב-6 יבשות. עם משרדים ראשיים באטלנטה, דלתא מעסיקה כ-80,000 עובדים ברחבי העולם ומפעילה צי של יותר מ-700 מטוסים. דלתא היא חברה מייסדת של ברית ההתקשרות הגלובלית SkyTeam, ומשתתפת בג'וינט ונצ'ר הטרנס אטלנטי המוביל בתעשייה עם אייר פרנס-KLM ו-אליטליה, כמו גם בג'וינט ונצ'ר החדש עם וירג'ין אטלנטיק. כולל בני הברית השיווקיים שלה, דלתא מציעה ללקוחותיה יותר מ-15,000 טיסות יומיות, עם נמלי בית באמסטרדם, אטלנטה, סינסינטי, דטרויט, מיניאפוליס-סנט פול, ניו יורק-ג'יי.אפ.קיי, ניו יורק-לה גווארדיה, פריס-שארל דה גול, סולט לייק סיטי וטוקיו-נריטה. דלתא השקיעה מיליארדי דולרים במתקנים בשדות תעופה, במוצרים גלובליים, שירותים וטכנולוגיות - להגדלת חווית הלקוח באוויר וביבשה.