×

אזהרה

The RokSprocket Module needs the RokSprocket Component enabled.

במסגרת הערכות קבוצת ישראייר לקיץ 2013, החברה מוסיפה טיסה שבועית סדירה לטיביליסי גאורגיהisrair5612
הטיסה הראשונה ליעד תצא ב-ב-14 במאי 2013 אחת לשבוע בימי שלישי ,עד סוף חודש ספטמבר. מחיר טיסה לטיביליסי החל מ-499 דולר לאדם.

בנוסף לטיסות סדירות, תציע קבוצת ישראייר טיולים מאורגנים בני 8 ימים על בסיס חצי פנסיון הכוללים טיולי ג'יפים ושני ערבי פולקלור, המחיר החל מ-1,245$ לאדם כולל מיסים והיטלים.

כיום גיאורגיה מציעה לתייר חוויה המשלבת בין התרבות העתיקה לבין השפעות מערביות.

טיבילסי, בירת גיאורגיה מציעה למטיילים חוויה קסומה ומגוונת, המשלבת במקביל לרחובות טרנדים ומודרנים ושווקים ססגוניים, עיר קסומה בעלת אווירה אותנטית עם אנשים חמים, הצע קולינרי שלא משאיר את התייר אדיש מהמטבח המקומי וממנת הדגל – החצ'פורי. ארוחה בכפרים לרוב כוללת גם הופעה של מקומיים שעושים שמח גם בלי מוזיקה מערבית ותלבושות נוצצות.

דורי שושן, סמנכ"ל השיווק של קבוצת ישראייר מסר : "טיביליסי היא יעד נוסף בתמהיל המוצרים שקבוצת ישראייר מציעה לקהל הנוסעים. במרחק של שעתיים וחצי טיסה, יוכל הנוסע הישראלי להגיע ליעד הקסום ולהנות מהעיר הגדולה או לבחור בטיול מאורגן ולצאת מגבולות העיר אל סביבתה המציעה מגוון רחב של סוגי טיולים, הכוללים שהייה במלונות חדשים ומודרניים על בסיס חצי פנסיון וטיול אתגרי שכולל רכיבת שטח לאזורים נידחים ולהנות מנופים קסומים, שנעים מפסגות מושלגות, דרך ים ועד מדבר, היסטוריה מרתקת, פולקלור צבעוני, תושבים מכניסי אורחים ושורשים יהודיים מרשימים".

נבנה על ידי Interserve, אחסון אתרים jetserver