הטיסה היומית הנוספת SU504/5 שתתבצע במטוס איירבס A321החדיש, נותנת מענה לאנשי עסקים ומאפשרת להם לנצל יום עבודה מלא בישראל ובמוסקבה.

הטיסה תתבצע במטוס איירבס A321 חדיש, שינחת בתל אביב בשעות הערב המאוחרות וימריא למוסקבה לאחר חצות. מה שיאפשר בנוסף ליום עבודה גם טיסות המשך עם חיבורים ליעדים בינלאומיים נוספים כגון : ניו יורק, במחיר של החל מ- דולר822 ,מיאמי (קו חדש החל מנובמבר) במחיר של החל מ- 1,175דולר ולוס אנג'לס במחיר של החל מ-925 דולר (כולל מיסים והיטלים) ועוד. זאת בנוסף ליעדי סין, בייג'ין ושנגחאי, עם טיסות המשך ליוצאים מת"א בטיסת הצהריים הקיימת SU502/3.

לדברי אפרים פורטיס מנכ"ל אופן סקיי המייצגת את איירופלוט: " ללא ספק הכנסת הטיסה השנייה על הקו ת"א מוסקבה , מביעה את האמון הרב שרוכשת הנהלת חברת הלאום הרוסית , לפעילותנו בישראל . שתי הטיסות ביום יתנו תשובה לנוסע הישראלי , הן לנוסעים העסקיים והן לנוסע הבודד/קבוצות עם חיבורים מצוינים על קווי איירופלוט ליעדים ב רחבי רוסיה , אירופה כמו גם ליעדים בארה"ב ואו למזרח הרחוק. לפי נתוני רשות שדות התעופה ,במחצית הראשונה של השנה הטיסה איירופלוט 77,000 נוסעים- גידול של 45% לעומת התקופה המקבילה אשתקד."

צי המטוסים של איירופלוט מונה כיום 117 מטוסים(מדגמים שונים של בואינג ואיירבס) ונחשב לאחד המודרניים והצעירים בין חברות התעופה כאשר ממוצע הגיל של המטוסים בשירות החברה עומד על פחות מחמש שנים.

משנת 2006 איירופלוט הינה חברה ב- SKY TEAM, ברית התעופה השנייה בגודלה בעולם.

נמל התעופה הראשי של החברה (HUB) הוא שדה התעופה Sheremetyevo (SVO) שבמוסקבה,שדה חדיש ומודרני שטרמינל D שלו נפתח בשנת 2009 ודרכו איירופלוט מפעילה טיסות ל- 109 יעדים ב-53 מדינות ברחבי העולם (29 יעדים בתוך רוסיה עצמה).

בקבוצת איירופלוט מספר חברות תעופה נוספות וביניהם חברות Donavia (D9)
ו– Rossiya (FV) הטסות מתל אביב ואל תל אביב.

החברה מפעילה באמצעות Donavia שתי טיסות שבועיות מתל אביב לרוסטוב .

Rossiya שנרכשה לאחרונה על ידי איירופלוט, היא חברת התעופה הגדולה ביותר בצפון מערב רוסיה ונמל הבית שלה הוא שדה התעופה פולקובו שבסנט פטרסבורג ((LED .
הטיסות מתל אביב ואל תל אביב מתבצעות במטוסי איירבס A-321(156 מקומות) או בואינג 767-300 (כ- 304 מקומות). בלוח הטיסות שלה, Rossiya מפעילה חמש טיסות ישירות בשבוע לסנט פטרסבורג (LED) בימי ראשון,שני,רביעי,חמישי ושישי.

ניתן לשלב את היעדים מוסקבה וסנט פטרסבורג או להיפך כולל טיסת פנים תחת הקוד של איירופלוט ((SU ולטוס מתל אביב למוסקבה עם חזרה ישירה מסנט פטרסבורג לתל אביב או להיפך.

השיווק, מכירות וכרטוס של החברות הללו הינם תחת הקוד של AEROFLOT (SU). מחירים לקבוצות - דרך פנייה למחלקת ההזמנות של איירופלוט במשרדי חברת אופן סקיי – נציגי "איירופלוט " בישראל.

צילום יחסי ציבור

{loadposition google02}