מגוונים, שירותי הודעות טקסט (SMS), קבלה ושליחת דואר אלקטרוני ואף תאפשר גישה להיקף רחב של תקשורת נתונים במהלך הטיסה. בנוסף יציע אתר החברה מגוון רחב של שירותים בחינם ומידע רלוונטי הקשור ליעד הטיסה יופיע על מסך התצוגה או בטלוויזיות האישיות של הנוסעים.

מערכת השירותים החדשה מבוססת על טכנולוגיה חדשה מבית חברת Panasonic Avionics ובשלב הראשון תיבחן בתחילת שנת 2013, במס' מטוסי בואינג 777-300s, שהחברה מפעילה. במהלך תקופה זו, הנוסעים יוכלו להתחבר לאינטרנט באמצעות רשת Wi-Fi במחשב הנייד האישי, במכשירי סמארטפון, או על ידי מכשירי Tablet שתומכים בגלישה אלחוטית וכמו כן יוכלו להשתמש במכשיר הסלולארי שלהם לשליחה וקבלת הודעות טקסט (SMS) או דואר אלקטרוני. השירות יוענק לנוסעים במחלקות השונות החל ממחלקת עסקים וכלה במחלקת תיירים. בתום הטיסה הנוסעים יתבקשו למלא משוב על חווית הטיסה שלהם, מהן ציפיותים מהחברה, ויוזמנו להציע הצעות לשיפור ושימור השירותים החדשים בעתיד.

כריסטיאן הרצוג, סגן נשיא שיווק אייר פראנס KLM: "כיום החיבור לאינטרנט הוא אחד מהשירותים הבסיסיים החשובים ביותר עבור לקוחותינו, במיוחד בטיסות ארוכות טווח, ואנו שמחים לממש ולקדם זאת עבורם. מערכת השירותים החדשה מהווה מקפצה נוספת בקידום אסטרטגיית השיווק החברה; הענקת פתרונות דיגיטליים במהלך הטיסה. וכמי שחרתה על דגלה את טובת הלקוח במרכז בחרנו להעניק שירותים אשר ישרתו אותו בצורה הכי טובה ובד בבד ייצגו את פועלה של החברה כחוד החנית החדשני בתחום התעופה"

קבוצת התעופה אייר פראנס KLM נולדה מאיחודן של שתי חברות התעופה, אייר פראנס הצרפתית ו- KLM ההולנדית, בשנת 2004, והיא מהווה את קבוצת התעופה הגדולה באירופה. אייר פראנס, חברת התעופה הלאומית של צרפת הפועלת משנת 1933, חגגה לא מכבר 65 שנות פעילות בישראל. KLM, הפועלת משנת 1919, מחלוצות תחום התעופה האזרחית, פועלת בישראל מזה 70 שנה. אייר פראנס וKLM, משתייכות לברית התעופה הבינלאומית SKYTEAM, בה פועלות 17 חברות תעופה. הברית מציעה כ- 15,000 טיסות יומיות ל-958 יעדים ב-173 ארצות, וכ -500 טרקלינים בכל רחבי העולם. שיתוף פעולה זה מעניק לנוסעים יותר טיסות ליותר יעדים וכן מאפשר צבירה משותפת של מיילים לתכנית הנוסע המתמיד של החברה, מועדון ה- "Flying Blue".

אייר פראנס מפעילה מדי שבוע 21 טיסות בקו פריז-תל אביב ובחזרה ו-3 טיסות שבועיות לעיר ניס ובחזרה והחל מחודש ספטמבר תחל בהפעלת 3 טיסות שבועיות למרסיי. KLM מפעילה מדי שבוע 7 טיסות בקו אמסטרדם-תל אביב ובחזרה.

צילום יחסי ציבור

{loadposition google02}