קופיקו וצוות הדיילים במטוס יכתירו מספר ילדים כ-"דיילצ'יקים" אשר יקבלו סינר מיוחד ויצטרפו לצוות המטוס לחלוקת הפתעות לשאר הילדים בטיסה. כמו כן, בכל טיסת אלעלצ'יק יבחר קופיקו את הילדים שמילאו את המשימות ויעניק להם כניסה לתא הטייס בה יקבלו גלויה של אל על חתומה ע"י הקברניט

בנוסף, יוצעו בטיסות ספריית קופיקו הכוללת מגוון ספרי קופיקו להשאלה וערוץ קופיקו במסכים האישיים לצפייה בכל פרקי העונה הראשונה של קופיקו. טיסות אלעלצ'יק מציעות ארוחות בוקר וצהריים מיוחדות לילדים בהזמנה מראש. ארוחת הבוקר כוללת: ‏שוקו, גבינה, ירקות, פנקייקס, דבש, ממרח שוקולד, ביסקוויט שוקולד פרה ועוד. ארוחת הצהריים כוללת: מנה אישית של חומוס, ירקות טריים, שניצל דינוזאורים, עוגת שוקולד וקישוט סוכריות, שקית תפוציפס ועוד.

במסגרת המהלך יופעלו 30 טיסות אלעלצ'יק ליעדים: ניו יורק (יום), אמסטרדם, פריז ולונדון, במהלך החודשים יולי-אוגוסט 2012.

{loadposition google03}

עינת ינאי, ראש אגף שיווק באל על: "אנו שמחים לחדש את טיסות הילדים של החברה ולהציע למשפחות ולילדים פעילות מיוחדת לחודשי הקיץ, בהם משפחות רבות טסות לחופש בחו"ל. הפעם החלטנו לחבור לכוכב הילדים האהוב כל כך קופיקו ולהביא לילדים את עולם התוכן שלו הכולל פעילויות רבות במהלך הטיסה, ספרים, תוכנית הטלוויזיה ועוד. כשם שאל על דואגת להטיס את נוסעיה הבוגרים בבטחה, כך אנו מאחלים לילדים חווית טיסה מהנה ומושלמת"

במסגרת הפעילות, כוכב הילדים קופיקו ילווה את הילדים החל מעלייתם לטיסה, יספר להם על יעד הטיסה ויעניק לכל ילד ערכת צבעים וחוברת פעילות מהנה, עם כתבי חידה של קופיקו, הפעלות, תשבצים וקומיקס.

צילום: סיוון פרג'

{loadposition google02}