חברת הכרם משקאות חריפים בע"מ, יבואנית האלכוהול, היין והבירה, ממשיכה להרחיב את סל מוצריה ותפיץ בישראל את מותג הבירות הבלגי המוביל– בירת שוף, מבית דובל מורטגט. שוף הינה בירה בלגית המיוצרת בכפר אשוף שביערות הארדןchouffe23117
 
בחברה מציינים כי לאחר תהליך ארוך של מכרז, התבשרה לאחרונה החברה על ידי מנהל הייצוא של דובל מורטגט- בראם וורוויק, כי נבחרה להיות המפיצה והמשווקת הבלעדית של הבירה בישראל, והחל מהיום, המותג יצטרף למחלקת הבירות הצומחת של חברת הכרם.

הבירות ממבשלת הבוטיק אשוף ידועות באיכותן ומצליחות להתבלט לא רק בשוק הבירות הבלגיות אלא בשוק העולמי, בזכות טעמן הייחודי ובזכות מעורבותם של גמדים מסתוריים מיערות הארדנים בתהליך הייצור.

בין המוצרים שיוצעו בישראל ניתן למצוא

לה שוף – בירת הדגל של המבשלה. בהירה, פירותית ומתובלת. 8% אלכוהול.

מק שוף – כהה חזקה ומתקתקה. בין רכיביה השונים סוכר קנים בלגי ייחודי . 8% אלכוהול.

הובלון שוף – שילוב ייחודי בין טריפל בלגית לIPA אמריקאי עוצמתי. בהירה, חזקה וארומתית 9% אלכוהול.

נייס שוף – מהדורת החורף של שוף, חזקה, כהה ומתובלת בנדיבות. 10%

שוף סוליי – מהדורת הקיץ של שוף, בלונדינית וקלילה. 6%

ברם וורוויק מסר: "בחרנו בחברת הכרם משום שאנו מאמינים כי היא תביא למימוש הפוטנציאל הגדול הטמון במותג, לבנייתו ולביסוסו בישראל. נכון להיום זהו מותג הבירה בעל שיעור הצמיחה הגבוה ביותר מבין בירות הייצוא של דובל מורטגט ואנו בטוחים כי בירת שוף, על מגוון מוצריה, תהפוך לבירה הבלגית המובילה בישראל".

כעת תציע הכרם לא פחות מ-55 בירות וסיידרים שונים תחת 21 מותגים המיובאים מכל רחבי העולם, לצד בירות בוטיק ישראליות מובילות כגון: מלכה, נגב, דובל, בלו מון, מרדסו, שימיי, ליפמנס, ברודוג ועוד.

הכרם הינה חברה משפחתית בבעלות ובניהול משפחת אפשטיין. החברה נוסדה בשנת 1921 והנה יבואנית בלעדית של מותגי אלכוהול רבים כגון: סטולי, יגרמייסטר, גלנפידיך, גרנט'ס, רמי מרטין ועוד ומותגי יין רבים כגון: אנטיניורי, שאטו סיינט מישל, פול מאס, ברון פיליפ רוטשילד, שאפוטייה ועוד, והינה המשווקת של יקב דלתון ויקב ויתקין, ומבעלי בירת הבוטיק מלכה ונגב.