בירת הפרמיום קרומבאכר, הנמכרת ביותר בגרמניה, תשווק ברשתות השיווק בישראל kraum27914

חברת סידס קיבלה את הזיכיון הבלעדי לייבוא ושיווק בישראל של המותג Krombacher (קרומבאכר), בירת הפרימיום הנמכרת ביותר בגרמניה. תחת המותג, תשווק סידס בישראל סוגים שונים של בירה קרומבאכר.

קטגוריית הבירה בישראל נאמדת בכ- 512 מיליון שקלים בשנה, נכון לשנת 2013. (ע"פ נתוני סטורנקרט, מרץ 2014). מובילים את השוק שני שחקנים עיקריים: גולדסטאר וקרלסברג המחזיקים ביותר מ-50  אחוזים מנתח השוק. על פי דירוג Deutscher Brauerbund 2013, המותג Krombacher הינו המותג הראשון בגודלו בשוק הבירה הגרמני בקטגוריית הפרימיום.

הבידול של Krombacher על פני המתחרים, הוא בהיותה בירת פילסנר פרימיום המתבססת על מי מעיין טבעיים ומיוצרת אך ורק במפעל קרומבאכר בגרמניה (single source) מה שמבטיח את אותו הטעם בכל בקבוק.

בירת Krombacher קיימת למעלה מ- 200 שנה ומיוצאת ליותר מ- 60 מדינות בעולם. קרומבאכר היא הספונסר הראשי של הליגה הגרמנית בכדורגל וכן ספונסר עיקרי של מרוצי הפורמולה 1.

תחת המותג Krombacher ייובאו לישראל שלושת המוצרים המובילים של המבשלה בבקבוקי זכוכית של חצי ליטר ושל 330 מ"ל: קרומבאכר פילס – בירת פילסנר משובחת, קרומבאכר וייזן – בירת חיטה בטעמים פירותיים וקרומבאכר דארק – בירה העשויה משעורה קלויה המעניקה לה טעם מריר ועמוק.

לדברי גל סידס, סמנכ"לית השיווק של סידס: "המותג קרומבאכר מצטרף לסדרת המותגים האיכותיים שהצטרפו אלינו השנה. כמובילת קטגוריה באחת משווקי הבירה המובילים בעולם, קרומבאכר מציעה ערך מוסף משמעותי לצרכן הישראלי".
 
מחירים לצרכן
330 מ"ל- 11.50 שקלים
500 מ"ל- 14.50 שקלים

כשרות: רבנות ראשית

ניתן להשיג ברשתות השיווק

סידס היא יבואנית ומשווקת מוצרי מזון מכל העולם, ביניהם שוקולד לינדט, מרס, תבליני מקורמיק ועוד.
נבנה על ידי Interserve, אחסון אתרים jetserver