עם הצטרפותו, הכרם מציעה את פורטפוליו המוצרים הרחב בישראל, אשר כולל את מגוון המותגים המובילים בעולם, ביניהם: רמי מרטן, גלנפידיך, סטולי, יגרמייסטר, קוואנטרו ועוד.

כעת תציע הכרם עשרות מותגי משקאות חריפים מהמותגים המובילים בעולם, זאת לצד בירות מיובאות מכל רחבי העולם לצד בירות בוטיק ישראליות מובילות. מחלקת הבירות של חברת הכרם התרחבה בשנתיים האחרונות בצורה משמעותית, כחלק ממהלך עסקי ארוך טווח במסגרתו רכשה את חברת נורמן פרימיום והחלה לשווק את מותגי הבירה המובילים בעולם. כמו כן, שותפה החברה בבירה מלכה, ממייסדות קטגוריות בירות הבוטיק בישראל.

ג'ים בים הינו הברבן וויסקי הנמכר ביותר בעולם ונמצא כמעט בכל מדינה. מזקקת ג'ים בים האמריקאית נוסדה בשנת 1795 על ידי ג'ייקוב בים בן למהגרים גרמניים. המזקקה השוכנת בקלרמונט קנטקי, מנוהלת כיום על ידי הדור השביעי של המייסדים.

המרכיב העיקרי בברבן הינו תירס המעניק לו טעם מתקתק. השילוב של קליית חביות חדשות מעץ אלון עם ארומות של חביות העץ המיושנות, מעניק לווסקי ג'ים בים את הטעם הוונילי המתקתק והעשיר להפליא שלו. בעולם שמשתנה ללא הרף, ג'ים בים שומר על המסורת המשפחתית ומעביר אותה מדור לדור ובכך מציע לצרכני הברבן את הטעם האמיתי ואת המחויבות הבלתי מתפשרת לשמירה על איכות.

לפני כמה שנים נרכשה חברת ג'ים בים ע"י התאגיד היפני הענק סנטורי בסכום של כ-19 מיליארד דולר, אך המבשלה שומרת על עצמאותה הניהולית, וכעת אף משווקת את הוויסקים היפנים והסקוטים של התאגיד.

לג'ים בים מגוון מוצרים: ג'ים בים לבן, ג'ים בים שחור, ג'ים בים תפוח, ג'ים בים דאבל אוק, ג'ים בים דבש, ג'ים בים שיפון (ריי) וג'ים בים רד סטאג. מבית ג'ים בים מגיע גם אוסף של ברבן בייצור בכמויות קטנות ומהווה קבוצה של אולטרה פרמיום ברבן וויסקי אשר מיוצרים בעבודת יד, בכמויות קטנות ממתכונים מיוחדים- מייקרס מארק, נוב קריק, בייקרס ובוקרס.

הכרם, הנה חברה משפחתית בבעלות ובניהול משפחת אפשטיין. החברה נוסדה בשנת 1921 והנה יבואנית בלעדית של מותגי אלכוהול רבים כגון: סטולי, יגרמייסטר, בית ויליאם גרנט'ס, רמי מרטין ועוד ומותגי יין רבים כגון: אנטיניורי, וגה סיצילה, פול מאס, ברון פיליפ רוטשילד ועוד, והינה המשווקת של יקב דלתון ויקב ויתקין, ומבעלי בירת הבוטיק מלכה ונגב.