שיבאס אולטיס מיוצר מחמישה מסוגי מאלט בלבד אשר הינם הסינגל מאלטים הנדירים ומפורסמים ביותר בספייסייד, סקוטלנד שהינו המקום הידוע בעולם בזכות משקאות הוויסקי המיוצרים בו.

שיבאס ריגאל אולטיס מורכב ממאלטים שנבחרו בקפידה מטורמור, לונגמורן, סטרטהיסלה, אלט אביין וברייוול, ומציע טעמים מורכבים, ארומות ייחודיות, ניחוח כובש ועשיר וגוון זהוב.

הויסקי שיבאס ריגאל אולטיס מעניק פירוש חדשני לסגנון המוכר של שיבאס, עם ניחוח מתקתק ופירותי, בעל נגיעות של אפרסקים בשלים, תפוחים אדומים ורמיזות לקינמון, פאדג' ודבש.

טעם האפרסקים הבשלים ממשיך גם לחך, עם מרקם וניל עשיר, טעם בולט של קלמנטינות ומשמשים ונגיעות של קרמל , שום פיקנטי וג'ינג'ר, המשתלבים עם נגיעות חריפות של קינמון, ומובילים לסיומת ארוכה ומתמשכת כיאה לוויסקי שעבר פיניש ממושך.

בחברה מציינים כי צוות מומחי הבלנד בחנו בקפידה כל חבית וחבית לטובת ייצור התערובת ופעלו בדרך המסורתית לבחירת חביות, דרך שאינה מהווה עוד סטנדרט בתעשיית הוויסקי הסקוטי בימינו. צוות המומחים בחרו מתוך מיליוני החביות המאוכסנות במלאי של שיבאס ריגאל, רק אחוז אחד מן החביות משמש ליצירת שיבאס ריגאל אולטיס.

הבקבוק אטום בפקק בעל סגירת סיכה ייחודית העטור בחמש טבעות, והאות הלטינית V (חמש) מעטרת את הסמל של שיבאס ריגאל שבמרכז הבקבוק.

מחיר מומלץ לצרכן – 550 שקלים

ניתן להשיג בחנויות האלכוהול והיין המובחרות

השיבאס ריגאל, שהושק לראשונה בשנת 1909, הינו משקה הוויסקי היוקרתי הראשון בעולם והוא נחשב לקלאסיקה של כל הזמנים. שיבאס ריגאל הינו מותג גלובלי אמיתי, והוא היווה מרכיב חיוני בצמיחת קטגוריית הוויסקי הסקוטי ברחבי העולם.

כיום, שיבאס ריגאל מוכרת 4.5 מיליון מארזי 9 ליטר מדי שנה בלמעלה מ-150 מדינות ברחבי העולם.

המשקה מופץ בישראל על ידי חטיבת המשקאות של טמפו.