רשת הברים דרינק פוינט מציעה אלכוהול במחירים זולים, מביאה לבליינים את חווית הבילוי של תאילנד לארץ, עם תפריט באקטים מגוון המוגש בכל סניפי הרשת.

הבקט מכיל ליטר של משקה (אלכוהול+תוספת) לבחירה, והוא מיועד לשתייה משותפת של החבר'ה ונותן מענה לחוויית בילוי מקפיצה. על פי הקונספט של דרינק פוינט, חווית בילוי זולה ומשתלמת – שמשאירה לבליינים כסף למונית אחרי הבילוי.

ומה מציע תפריט הבאקטים?

באקט וודקה פינלנדיה או ארק עלית או פידג' עם תוספת - 70 שקל

באקט וויסקי ג'ק דניאלס או טקילה קוורבו גולד עם תוספת - 90 שקל

באקט ודקה גריי-גוס או וואן גוך בטעמים עם תוספת - 120 שקל

המשקה מגיע מעורבב בבאקט אדום לוהט עם מלא קשים שמספיקים למספר מבלים. 

 
ומי שבאקט זה יותר מדי בשבילו יכול להסתפק בקומבו צ'ייסרים
4 צייסרים של וודקה/וויסקי/ארק/טקילה ב- 44 שקל
או קומבו פרימיום - 4 צ''יסרים של גרייגוס / ואן גוך /קורבזייה ב- 66 שקל

תפריט הבקטים והקומבו צ'ייסרים מוגשים בכל 14 סניפי הרשת בין השעות 20:00 ל-04:00.

רשת דרינק-פוינט היא רשת ברים ונקודות בילוי, המהווים נקודות מפגש לשתיית מותגים מובילים בתחום האלכוהול במחירים נמוכים באופן משמעותי משאר הפאבים, ברים ומועדונים.

בכל סניף של הרשת הלקוח יוכל לשבת לבילוי במקום, באווירה כיפית ומקפיצה ובידיעה שהכסף של הבליין הממוצע דרינקפוינט קונה הרבה יותר. הרשת הוקמה בקיץ 2012, ברוח המחאה החברתית, מתוך חזון ליצור שינוי בהרגלי הצריכה ולספק לבליין הממוצע פתרון איכותי וזול לאור מחירי האלכוהול המופקעים ואיסור מכירת האלכוהול בשעות הלילה ובכך לאפשר לכל אחד לשתות את המשקה האהוב עליו בסטייל ובמחירים זולים.

דרינק-פוינט
סניפים: תל אביב (בן יהודה, אלנבי, נחלת בנימין , אבן גבירול), ראשון לציון, חולון, רחובות, אשדוד, חיפה, בת-ים, נהריה, כפר- סבא ועפולה