באור היום, לבקבוק מראה פשוט ומאופק עשוי זכוכית מינימליסטית וחלבית. בחזית ישנה תווית עדינה, כמעט נסתרת, אשר סופגת את האנרגיה של אור היום. אך בלילה כאשר האורות כבים, הבקבוק מתעורר לחיים... ועונד על עצמו מראה שונה לחלוטין- בקבוק זוהר ומיוחד של חיי לילה תוססים.

"מי שנהנה מהתשוקה וההתרגשות של חיי הלילה הם צרכני סטולי מזה 75 שנה – עד היום", אומר ואל מנדלייב, מנכ"ל, קבוצת SPI, " Stoli Night Edition היא חגיגה מקורית באמת של הרוח הלילית הזאת ואנחנו לא יכולים לחכות כדי לחלוק אותה".

Stoli Night Edition, זמינה בחנויות נבחרות בגדלים של 700 ס"ל במחיר מומלץ לצרכן של 89 שקל

מותג האמרטו המפורסם דיסרונו חבר למעצב האיטלקי הידוע מוסקינו ויחד יצרו בקבוק במהדורה מוגבלת. לב אדום, סימן ההיכר של מוסקינו, מוטבע ברצף על רקע הבקבוק השחור. הבקבוק הושק בעולם לקראת חג המולד וחגיגות השנה החדשה, ובארץ ישראל ינחתו כ- 600 בקבוקים נחשקים בלבד. המהדורה תושק בישראל בתצוגת אופנה חגיגית של בית האופנה מוסקינו, בחנות אניגמה בכיכר המדינה.

מטרת "דיסרונו אוהב את מוסקינו" היא תרומה. דיסרונו חברה ל: F4D- Fashion for development, ארגון השייך לאו"ם ומטרתו חופש ובחירה לנשים באפריקה. הודות לתרומה, מספר מעצבים צעירים ועולים בתעשייה יוכלו ליצור קולקציה יחד עם יצרנים מקומיים. המטרה העיקרית היא יצירת מקומות עבודה ושיפור תנאי המחייה של נשים צעירות באפריקה.

דיסרונו הוא אמרטו (ליקר שקדים) ונחשב לאחד מהליקרים המפורסמים והגדולים בעולם. הוא מכיל שמן שמופק מגרעיני משמשים משרים, קרמל, סוכר, תמצית טהורה וסודית שמופקת מ-17 מיני צמחים, פירות שונים ואלכוהול טהור. בתהליך מיוחד במינו זה הופך דיסרונו למלא גוף, ארומטי ועשיר במידה שאיננה ניתנת לחיקוי.

המקור למתכון של דיסרונו הוא מ-1525. בשנה זו הוזמן תלמיד מבית ספרו של לאונרדו דה-וינצ'י לצייר ציור קיר בבזיליקה של סרונו. בתקופת עבודתו בעיירה התארח בפונדק שנוהל ע"י אלמנה יפיפייה. הצייר התרשם כ"כ מיופייה של האלמנה, שבחר בה כמודל לציורו. כאות הוקרה עשתה האלמנה לצייר משקה מיוחד מגרעיני משמש ותבלינים נוספים. לאחר שנים רבות, במאה ה-18, התגלגל המתכון העתיק לידיו של דומניקו ריינה, רוקח בעיירה סרונו. זה שינה את המתכון ושיפר אותו עד שהפך לליקר דיסרונו שאנו מכירים כיום.

להשיג ב"אניגמה"- ה' באייר 34, כיכר המדינה, תל אביב ובחנויות היין והאלכוהול המובחרות

700 מ"ל, 28 אחוז אלכוהול

מחיר מומלץ – 120 שקל