ה"סקוטית" מציגה: "ערק אל סולטאן", ערק כשר לפסח

ה"סקוטית" יבואנית ומשווקת מותגי יין ואלכוהול, חוגגת את חג הפסח עם מבצע חסר תקדים: בקבוק ערק אל סולטאן בגודל של 1 ליטר, במחיר של גודל בקבוק 750 מ"ל. araq25312

"ערק אל סולטן", מיוצר וממולא על ידי משפחת בהיג' קעוואר מנצרת עלית. ערק אל סולטן הינו ערק איכותי המופק מענבים ואניס. הוא מכיל 40 אחוז אלכוהול ונושא כשרות של הרבנות הראשית, נצרת עלית. 

להבדיל מהרבה סוגי ערק אחרים, הקיימים בשוק, ערק אל סולטן הוא תוצר של זיקוק חם. זיקוק חם הוא תהליך בו מזקקים את האניס והענבים עם כוהל, מוסיפים מים לדילול האלכוהול, מסננים דרך פחמן ובעזרת תהליכים אלה נפטרים מכל הפסולת הלא רצויה כולל המתנול. לעומת זאת, בתהליך של זיקוק קר, לוקחים כוהל פשוט וזול, מוסיפים לו תמציות של אניס, מערבבים במים ומדללים. בכל התהליך, אין שימוש בענבים והמתנול שהינו נוזל חסר צבע, דליק ורעיל, נשאר במשקה.

מחיר: 40 שקל

צילום: יחסי ציבור

 

עראק "הנמל 40"

מותג העראק המוערך, שזכה במדליית זהב כפולה בתחרות טרהוינו 2011- יוצא בגרסה מיוחדת לחג העשויה מסוכר ענבים וסוכר סלק, במקום מדגנים- שאינם כשרים לפסח. העראק, המיוצר בירוחם על ידי שני אחים לפי מתכון מסורתי של סבתם המרוקאית, הושק כהשלמה לקטגוריית הים התיכון של החברה, ומתוך רצון לתמוך בתעשיית האלכוהול המקומית.

מחיר מומלץ לצרכן: 49 שקל

למשקה גירסה כשרה לפסח וגירסה שאינה כשרה לפסח

ניתן להשיג בחנויות היין המובחרות וברשתות השיווק


בוכא בוקובזה פרסטיג' Cuvee Prestige Boukha Bokobsa

הינו תזקיק התאנים התוניסאי שיצא כעת בגרסה מעודנת לאניני הטעם. בוכא בוקובזה הינו משקה צלול כמים, בעל ניחוח שלא ניתן לחיקוי, טעם מאוזן ועדין, וארומה עשירה ומיוחדת. הוא יוצר לראשונה בשנת 1880 על ידי אברהם בוקובזה, ומאז נושא את שם משפחתו. בוכא= "חלקם של מלאכים" (Angel Share), הינו השם התוניסאי שניתן לאותם 2% של אלכוהול המתאדים בשנה מן החביות בעת היישון. המסורת מספרת שאותם 2% של משקה, נלגמים ע"י המלאכים.

מחיר מומלץ לצרכן: 183 שקל

למשקה גירסה כשרה לפסח וגירסה שאינה כשרה לפסח

ניתן להשיג בחנויות היין המובחרות

 

קוניאק Dupuy

האוחז בתואר "הקוניאק הכשר היחיד המשווק בישראל היום" הוסיף לעצמו לאחרונה תארים נוספים. לאחר שהשתתף בתחרות IWSC 2011- International Wine & Spirits Competition באנגליה, וקטף עם

dupuy25312

 רמת הDupuy XO Tentation את הדירוגים: Gold medal+ Best In Class, גם זכתה רמת הVSOP שלו בתחרות טרהוינו 2011, במדליית זהב כפולה Double Gold medal ובתואר Best In Class. קוניאק Dupuy מיוצר במזקקת באך גבריאלסן שבצרפת, ועובר שני זיקוקים מסורתיים כיאה למשקה בעל היסטוריה ארוכה.

דרגות הקוניאק הכשר (OU) המשווקות בישראל על ידי חברת בנימינה ספיריטס:

קוניאק VS Dupuy- מחיר מומלץ לצרכן: 320 שקל

קוניאק VSOP Dupuy- מחיר מומלץ לצרכן: 428 שקל

קוניאק XO Dupuy- מחיר מומלץ לצרכן: 961 שקל

הקוניאק בעל הכשר לפסח ולכל ימות השנה

ניתן להשיג בחנויות היין המובחרות

צילום: יחסי ציבור

 

וודקה קגליביץ' במבחר טעמים

וודקה קגלביץ' הינה אחד מהמותגים המובילים של חברת STOCK העולמית וממותגת כוודקה מספר 1 באיטליה. זהו מותג בינלאומי עם הצלחה ב-31 מדינות שונות בעולם. לחג הפסח ניתן למצוא במבחר טעמים כשרים לפסח: קלאסיקה, לימון, קוקוס.keg25312

מחיר מומלץ לצרכן:

קלאסיקה כ – 35 שקל

טעמים: כ- 40 שקל

צילום: יחסי ציבור

{loadposition google02}